Bedex 1 krenuo novom pobjedom, poraz Toplica 1

Odbojka, 3. HOL sjever: 10. kolo: Vinica 1 – Bedex 1 1:3, Totovec 1 – Toplice 1 3:0

Krenuo je nastavak natjecanja odbojkašica u 3. HOL sjever u kojoj se natječu i dva zagorska kluba. U 10. kolu vodeći Bedex 1 gostovao je kod Vinice i samo nastavio gdje je stao u prvom dijelu prvenstva. Trenerica Ivana Čehulić naglašava da je ovo bila jedna od tri najbolje odigrane utakmice, dinamična, intenzivna i borbena s obje strane. Bolje su krenule domaće odbojkašice i prvi set odbile u svoju korist 25:19. No, tada kreće preokret Bedexa 1, koji drugi i treći set osvaja sa po 25:16, a sva tri boda osigurava i sa 25:19 u četvrtom setu. Za Bedex 1 igrale su: Monika Kozjak, Iva Gorički, Lucija Prančić, Sara Balen, Barbara Kovač (kap.), Marija Srebak, Lucija Mrkoci, Rea Herceg, Lana Pripeljaš, trenerica Ivana Čehulić. Tako odbojkašice prve ekipe iz Bedekovčine dolaze do važne pobjede protive ekipe koja nije puno zaostajala na ljestvici. Bedex 1 je tako zadržao vodstvo na ljestvici sa 23 boda, tri više od  Totovca 1, a u 11. kolu dočekuje Plavi 2.

Totovec 1 prejak za Toplice 1

Toplice 1 su pak gostovale kod Totovca 1, koji se bori za sam vrh i bio je siguran protiv Toplica 1. Prvi set domaće su odbojkašice dobile sa 25:18, a kako je utakmica odmicala Totovec 1 bio je sve uvjerljiviji. Drugi st završio je sa 25:10, a treći sa 25:12. Za Toplice 1 igrale su: Ivana Prežigalo (kap.), Dora Halapir, Leona Šoštarko, Ines Đurđan, Vida Bastić, Veronika Mužar i Jana Ulama; trener Dario Zagvozda. Na ljestvici Toplice 1 drže sedmo mjesto sa devet bodova, a u 11. kolu su slobodne.