Amon Đukez osigurao nastup na državnom prvenstvu do 10 godina

U Zaprešiću je održan turnir u zelenom tenisu za djecu do 10 godina. Amon Đukez osvojio je 2. mjesto. Na putu do finala u kvalifikacijskoj skupini nije izgubio niti gema, dok je finalu poražen od Mateja Božićevića (TK Frankopan iz Ogulina) rezultatom 4:0, Jana Stantić osvojila je drugo mjesto u srebrnoj skupini, dok je David Barilar osvojio prvo mjesto u zelenoj skupini. Nakon Zaprešića odigran je u Novskoj i peti po redu turnir iz kalendara regije Središnja Hrvatska, a posljednji prije ljetne stanke. Amon Đukez nastavio je sa dobrim igrama i rezultatima, te je osvojio  turnir u Novskoj. Kvalifikacijsku skupinu odradio je ponovo bez problema i bez izgubljenog gema, dok je u finalnom meču slavio rezultatom 4:3 protiv Patrika Horvata iz Novske. Jana Stantić bila je druga u brončanoj skupini, dok je David Barilar osvojio prvo mjesto u zelenoj skupini. Amon je ovim izvrsnim rezultatima osigurao nastup na državnom prvenstvu do 10 godina i nastup na regionalnom mastersu, te s Matejom Božićevićem vodi neizvjesnu borbu oko pozicije broj 1 na regionalnoj rang listi koja osigurava i bolju startnu poziciju na državnom prvenstvu. Nakon ljetne stanke slijede turniri u Vrbovcu i Ogulinu, pa slijedi završni regionalni masters u Samoboru, te državno prvenstvo za najboljih 32 iz države kao kruna sezone za vrijedne male tenisače. Amon, David i Jana su članovi teniskog kluba BK Hornets – teniske škole i akademije, te treniraju pod stručnim vodstvom trenera Branimira Krmpotića.