Aktivne dvije kategorije

Rukomet, 2. HRL, mlađe kategorije

• U 13 .jpg

Bedekovčina U 13

Nastavljena su i rukometna natjecanja u mlađim ligama. Bedekovčina se 2. HRL natječe sa tri ekipe, a aktivne su ovaj puta bile dvije. U 2. HRL U-11 skupina B Bedekovčina je u zadnjem kolu u prvom dijelu natjecanja gostovala kod Metalca 2. Domaćini su bili uvjerljivi i slavili su sa 37:12. Za Bedekovčinu su zabijali Matija Novosel osam, Ivan Lovrić tri i Kais Mikulec jedan gol. Za Bedekovčinu su igrali: Karlo Dijanić, Sven Vidiček, Matija Novosel 8, Ivan Lovrić 3, Jan Petek, Ilija Glumpak, Gabrijel Habljak, Vito Labaš, Kais Mikulec 1, Juraj Gorički; trener: Luka Mlinarić. Bedekovčina je ovaj dio sezone završila na 7. mjestu sa 8 bodova. U 15. kolu 2. HRL U – 13 skupina B Bedekovčina je dočekala Dinamo Zagreb 3. U zanimljivoj utakmici gosti su slavili sa minimalnih 31:30. U izjednačenoj utakmici Bedekovčina je na odmoru vodila sa 16:15. U nastavku se činio da domaći mogu slomiti goste, jer su sredinom poluvremena stigli do tri razlike, no rukometaši Dinama Zagreb 3 ipak se vraćaju u utakmicu, preokreću rezultat i stižu do konačnih 31:30. Ivan Lovrić za Bedekovčinu je zabio 13, a Ivano Postonjski 10 golova. Za Bedex su igrali: Jakov Papišta, David Novosel 3, Ivano Postonjski 10 (2), Martin Gorički 4 Matija Novosel, David Brestovečki, Ivan Lovrić 13, Ivan Rozijan, Dean Korpar; trener: Luka Mlinarić.  Na ljestvici Bedekovčina je trenutno na drugom mjestu sa 22 boda. U 16. kolu Bedekovčina gostuje kod Petrinje 2. U 16. kolu 2. HRL U – 15 Bedekovčina će gostovati kod Zagorca u Krapini, a utakmica je na rasporedu u srijedu 6. ožujka.