[10. KOLO IV. NL-SREDIŠTE ZAGREB, MLADOST – SLOGA] Šestica Mladosti protiv Sloge

Mladost je sve svoje ovosezonske propuste naplatila u utakmici protiv Sloge. Na kraju zasluženih 6:1, mogli su domaći postići još po koji pogodak, no valja priznati da su i gosti imali nekoliko dobrih prilika, a kod rezultata 2:1 mogli su i izjednačiti, iako su imali igrača manje. U 28. minuti domaćin je poveo lijepim volejem Vinka Kotarskog, kojeg je odlično poslužio Dlesk. Slogi je dodatno situaciju otežao njen kapetan Denis Hadžić koji je odmah nakon pogotka isključen zbog drugog žutog kartona. Prvo je u 23. minuti simulirao prekršaj, a onda je u 29. minuti napravio što do sada nismo vidjeli, demonstrativno je bacio bočicu s vodom prema svojim suigračima na rezervnoj glupi, pa mu je sudac Jović opravdano trasirao put prema svlačionici. U najmanju ruku Hadžić se nije ponio kao kapetan momčadi. Mladost do kraja prvog dijela nije uspjela materijalizirati brojčanu prednost. Na 2:0 povisio je Krajačić u 54. minuti, nakon što mu je Vinko Kotarski odlično bacio loptu u for, a ovaj manirom rasnog strijelca završio akciju. No i s igračem manje domaći su uspjeli smanjiti na 2:1 deset minuta kasnije. Rivić je ubacio s lijeve strane, a Ivan Dodić pogodio mrežu za smanjenje vodstvo. Da je Bilogorević bio prisebniji u 70. minuti, rezultat je mogao biti izjednačen. Kazna stiže tri minute kasnije. Nakon kombiniranja Srebačića i Frljužeca, u šansi se našao Krajačić koji s deset metara udaljenosti postiže svoj drugi zgoditak u utakmici za 3:1. Gosti su se tu raspali i bilo je samo pitanje s koliko golova u mreži će se vratiti kući. Raspoloženi V. Kotarski u 77. minuti probija desnu stranu i pronalazi Frljužeca koji zabija za 4:1. Nakon nove asistencije V. Kotarskog u 82. minuti zabija i Dlesk. Točku na "i" svojim drugim pogotkom za 6:1 u 86. minuti stavlja V. Kotarski, kojem po drugi puta uspješno asistira Dlesk.