Pregrada dobila taksi
Piše: Denis Vincek Tridesettrogodišnji Drago Horvat i dvije godine mlađi Zdravko Makar prvi su pregradski taksisti. Svoj
Tridesettrogodišnji Drago Horvat i dvije godine mlađi Zdravko Makar prvi su pregradski taksisti. Svojim već prepoznatljivim bijelim taksi-kombijima od početka 2005. obavljaju autotaksi prijevoz na području Grada. Ugovore o koncesiji sklopili su s Gradom na dvije godine s mogućnošću kasnijega produženja na četiri godine.
U Odluci o autotaksi prijevozu na području grada Pregrade, koju je Gradsko vijeće donijelo još prije tri godine, reguliran je način obavljanja autotaksi prijevoza, karakteristike taksi vozila, autotaksi stajališta, izdavanje koncesija, ispiti za autotaksi vozače te nadzor. Taksi stajalište je na Trgu Gospe Kunagorske, a Grad još treba ispoštovati svoju obvezu i urediti i propisno obilježiti mjesto predviđeno za taksije.
Osim toga, kao u svakoj velikoj metropoli :-), i u Pregradi taksi možete pozvati telefonom i pokupit će vas u vašem domu. Tko se želi voziti s Dragecom, može ga nazvati na 098/ 955 02 34 a Zdravka Makara može se naručiti na 098/ 940 89 40.
Izvor: www.pol.pregrada.hr
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka na blagdan Svih svetih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
