Tomislavu Wilcu Račiću iz Andraševca 2.mjesto u finalu teniskog turnira za dječake do 10 godina

Na turniru je također sudjelovao još jedan dječak iz Krapinsko - zagorske županije, Amon Đukez iz TK Zlatar

Tomislav Wilco Račić iz Andraševca (na slici u sredini) osvojio je 2.mjesto u finalu teniskog turnira za dječake do 10 godina koje je održano na terenima Teniskog kluba Ogulin.

Ovaj turnir je dio natjecanja koje organizira Hrvatski tensiki savez i održano je 26. lipnja 2021. godine. Račić, koji će najesen biti učenik 4. razreda OŠ Oroslavje, poslije četiri turnira je ukupno na trećem mjestu regije Središte za dječake uzrasta do deset godina. Hrvatski teniski savez djeli Hrvatsku na šest regija, a Krapinsko - zagorska županija spada u regiju Središte.

U Ogulinu je Račić pobjedio sve protivnike do finala, gdje je izgubio od drugo - rangiranog igrača u regiji, Ivana Božičevića iz TK Frankopana (Ogulin). Račić je dvostruki prvak naše županije u tenisu u uzrastima do 11. i 9. godina. Na turniru je također sudjelovao još jedan dječak iz Krapinsko -zagorske županije, Amon Đukez iz TK Zlatar. Sljedeći turnir je u Zlataru 3. srpnja 2021.godine.