Mališani uživali u skakanju u vrećama, povlačenju užeta i sportskim igrama
Cilj radionica pod nazivom 'Veliki odmor' bio je odvojiti mlade od računala i omogućiti im da se druže i igraju na otvorenom
Udruga mladih Feniks, u partnerstvu s Osnovnom školom Oroslavje, u razdoblju od 17. do 31. srpnja 2017. godine, održala je pet radionica za djecu na otvorenom u sklopu „Velikog odmora u Oroslavju“. Radionicama na otvorenom su djecu odvojili od svijeta tehnologije te ih uveli u svijet druženja na otvorenom kroz zajedničku igru kako bi mogli kvalitetno provesti vrijeme na otvorenom.
Na radionicama je sudjelovalo dvadesetak djece te su slobodno vrijeme na otvorenom proveli igrajući „Čovječe, ne ljuti se“, „Dan i noć“, „Memory“, bacanje frizbija, skakanje u vrećama, povlačenje užeta, Pictionary, Alias, graničara, nogomet i „crossminton“, kombinaciju badmintona, tenisa i squasha, koju su im pokazali članovi „Sportsko rekreativne udruge Zagorje“. Osim toga, djeca su još sudjelovala na likovnoj radionici gdje su crtala na velikom papiru te bojala drvene kućice. Na taj su način, osim aktivnog provedenog slobodnog vremena, kroz igre aktivirali svoje potencijale i razvili različite sposobnosti.
Radionice za djecu na otvorenom održavale su se kod Osnovne škole Oroslavje i kod Područne škole Krušljevo Selo. Organizator „Velikog odmora u Oroslavju“ je Udruga mladih Feniks, partner Osnovna škola Oroslavje, a pokrovitelj Grad Oroslavje.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Pohanje bez jaja i brašna: smjesa od 2 sastojka zbog koje meso ostaje sočno, a korica savršeno hrskava
Stiže novo zahlađenje: Snijeg moguć i u nizinama, temperature ispod nule
Odličan trik: Dodajte kap ove tekućine u teglu i cvijeće će bujati kao ludo
Preminula je jedna od najvećih zagorskih glazbenih legendi - omiljeni Radek
Teška prometna nesreća u Bedekovčini: Ozlijeđene tri osobe
Gorak okus remija na Peščenici
Preminuo popularni hrvatski glazbenik (62). Oprostio se i Thompson: 'Napustio nas je veliki čovjek'
Izvanredni sastanak užeg kabineta Vlade: Plenković u nedjelju zvao ministre, traju konzultacije!
Saborska zastupnica udarila tuđi auto na parkingu pa otišla: Svjedoci sve prijavili policiji!
Drama na autobusnom kolodvoru: Djevojka (25) napala vozača i udarila ga u glavu, otkriven razlog svađe!
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
