Dvije medalje za AK Oroslavje na Balkanskom prvenstvu za veterane
Jasmina Burek je u subotu osvojila 2. mjesto u bacanju diska (1kg), te u nedjelju 1. mjesto u bacanju kugle (4kg) u kategoriji Ž35. Nino Burek je u subotu po kiši trčao utrku na 1500m i osvojio 4. mjesto, a u nedjelju je također bio četvrti u bacanju koplja (800g) u kategoriji M45
U Celju (Slovenija) održano je Balkansko prvenstvo u atletici za veterane (BAMACS - Balkan Masters Athletics Championships Stadia). Ovo trodnevno natjecanje koje je trajalo od 21. do 23. rujna 2018., okupilo je brojne veterane od 35 do 80 i više godina iz Albanije, Bosne i Hercegovine, Bugarske, Hrvatske, Grčke, Mađarske, Italije, Crne Gore, Rumunjske, Slovenije, Srbije i Turske. Među 58 hrvatskih natjecatelja i Atletski klub Oroslavje je imao dvoje predstavnika.
Jasmina Burek je u subotu osvojila 2. mjesto u bacanju diska (1kg), te u nedjelju 1. mjesto u bacanju kugle (4kg) u kategoriji Ž35. Nino Burek je u subotu po kiši trčao utrku na 1500m i osvojio 4. mjesto, a u nedjelju je također bio četvrti u bacanju koplja (800g) u kategoriji M45.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
Dva velika koncerta u Mariji Bistrici
Ovi horoskopski znakovi nemaju autoritet. Nitko ih ne sluša
Opozvan proizvod zbog opasne bakterije: Ne jedite ovu kobasicu
Prijetio smrću saborskoj zastupnici
'Zaboravi poslove u Hrvatskoj, tu ekipa radi za 1.000 eura do penzije, a ovdje ide preko 4.000 bez stresa!'
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
