Uređuje se dječje igralište u Mihovljanu
Dječje igralište biti će namijenjeno djeci od 2 do 12 godina, kao i djeci sa posebnim potrebama
Općina Mihovljan pri završetku je projekta „Dječje igralište u Mihovljanu“. Dječje igralište biti će namijenjeno djeci od 2 do 12 godina, kao i djeci sa posebnim potrebama.
Radove na uređenju dječjeg igrališta izvodi MB-TRANSGRADNJA d.o.o. iz Krapine. Prvo dječje igralište u Mihovljanu službeno će se otvoriti u sklopu obilježavanje Dana općine i župe Mihovljan.
Općina Mihovljan postavila je sprave i na dječjem igralištu u naselju Gregurovec. Postavljena igrala su osmišljena sa naglaskom na aktivnu igru i druženje, pružajući istovremeno svu sigurnost od nezgoda. Sva igrala su izrađena po ISO standardima. Pri izradi ovih proizvoda nisu korištena kemikalije niti postupci koji bi mogli naštetiti okolišu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Za djevojčicu Nives: U Zagorje dolazi ''neobični'' svećenik koji vjeru živi na potpuno drugačiji način
Rano jutros planula kuća u Zagorju: 'Majka je spasila djeci život'
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Novi parket u Gradskoj galeriji Zabok – kvalitetniji i reprezentativniji prostor za kulturna i društvena događanja
Održan još jedan Sina memoriam
FOTO: Srušilo se stablo i dio zagorskog grada ostavilo bez struje
Poziv građanima: do 24. kolovoza ispunite anketu o potrebama stanovanja
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
