Zlata za Doris Babić i Petra Jakopca
Nanbudo međunarodni cup U Španjolskoj
U subotu je u španjolskoj Huesci održan Nanbudo međunarodni cup na kojem je svoje predstavnike imao i Nanbudo klub ''Marija Bistrica''. Bilo je pozivno natjecanje na kojem je nastupilo 20 natjecatelja, pozvanih selekcijom najboljih iz svake države, a uz hrvatske predstavnike sudjelovali su i oni iz Ukrajine, Španjolske, Mađarske, Francuske, Švicarske, Italije, Maroka, Norveške, Senegala i Kameruna.
Nanbudo klub ''Marija Bistrica'' predstavljali su Doris Babić i Petar Jakopec, oboje u borbama (jyurandori) i oboje su se okitili zlatnim medaljama. Doris Babić je u finalu pobijedila Španjolku Leire Millan, dok je Petar Jakopec u finalu pobijedio također domaćeg predstavnika, Španjolca Ignacia Petrusa. Pandemija korone jako je ometala rad Nanbudo kluba ''Marija Bistrica'', no ovi rezultati pokazuju da su članovi kluba ponovno spremi za najviše dosege, pa i na međunarodnoj sceni.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Podignuta optužnica protiv Zagorca koji je vozio suprugu na Hitnu, a nije joj smio ni blizu
Svi pričaju o ovoj zgradi koja se gradi u srcu Zagorja
HOO žestoko 'opalio' po Šimuniću: 'Kombijem ćemo mu iskrcati desetke tisuća stranica u Oroslavje'
Preminuo poznati Zagorec: 'Počivali u miru, profesore!'
Tragedija na Uskrs: jedna osoba poginula, druga završila u bolnici
Znate li koja je simbolika današnjeg dana?
Neočekivani novčani dobitak donosi veliko olakšanje za 3 znaka horoskopa 13. travnja – konačno mogu riješiti sve svoje dugove!
Župljani u šoku! Ukraden je kip blažene Djevice Marije
Veliko puknuće cijevi izazvalo probleme: 'Pod vodom nam je cijela ulica'
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
