FOTO: KUD ''Lovro Ježek'' koncertom obilježio Majčin dan
KUD ''Lovro Ježek'' Marija Bistrica organizirao je još jedan koncert. U bistričkom KUD-u ovaj puta su odlučili koncertom obilježiti Majčin dan.
Nekako je logičan izbor bio da na tom koncertu nastupe dječje sekcije, kojih u ovom društvu ne nedostaje. Koncert je održan u nedjelju a nastupile su sve folklorne sekcije: ''Tičeki'', ''Žveglice'', ''Srčeka'' i ''Ježi'', koje su pratili tamburaši. Pored njih samostalne nastupe imali su mladi Tamburaški i mladi Puhački orkestar.
Na kraju koncerta voditeljima i voditeljicama sekcija predsjednik KUD-a ''Lovro Ježek'' Ivan Palanović podijelio je prigodne darove. Inače, podsjećamo da KUD ''Lovro Ježek'' ove godine ima velike obljetnice, 50 godina samog KUD-a i čak 130 godina Limene glazbe, koja je prije osnivanja KUD-a djelovala u sklopu DVD-a Marija Bistrica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Novi detalji užasa: Na terasi obiteljske kuće ubio mladića koji mu je dostavio hranu
Ponedjeljak donosi promjene: Kome stiže novac, a kome ljubav?
Hrabri Zabok pao tek u produžecima
Inker osigurao naslov dva kola prije kraja prvenstva
Mutak zabio za pobjedu
Pala čak 34 gola
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
