Bistričku publiku oduševio ''Sladoled''
U Mariji Bistrici je u subotu gostovao Teatar Gavran sa svojom hit predstavom ''Sladoled''. Gostovanje je organizirao Ogranak Matice hrvatske u Mariji Bistrici.
Radi se o komediji u kojoj su junakinje majka i kći čiji se uzajamni odnos i odnos prema muškarcima opisuje kroz dinamične i smiješne prizore u kojima će se prepoznati svaka žena, ali i muškarac koji se u svom životu našao na drugoj strani ovakvih priča. Autor teksta je najizvođeniji hrvatski pisac u zemlji i inozemstvu Miro Gavran, redatelj predstave je Boris Svrtan, uz kojega se vežu brojne glumačke i redateljske uspješnice, dok u glavnim ulogama nastupaju glumice zavidne vještine Mladena Gavran i Ana Vilenica. To su pokazale i ovaj puta, pa je predstava oduševila bistričku publiku i izazvala na kraju veliki pljesak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
UŽAS: Mrtav pijan u Zagorju sletio s ceste i završio u kanalu
Još jedno izdanje muzejsko-edukativnog programa 'Na konju u Muzeje'
STRAŠNO: Požar progutao cijeli automobil u Zagorju, šteta je ogromna!
HVALA IM: Diljem KZŽ odana počast smrtno stradalim braniteljima u Domovinskom ratu
Strava u NP Paklenica: Dijete palo sa stijene, prevezeno u bolnicu
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
