Održana konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća Općine Mače
Predsjednik Općinskog vijeća ponovno je Mladen Sedak - Benčić
U Maču je održana konstituirajuća sjednica novog saziva Općinskog vijeća Mača. S liste SDP, HSS, HSU u vijeće je ušlo šest kandidata. Budući da je Mladenka Mikulec-Šimunec izabrana za načelnicu i po zakonu ne može biti u Općinskom vijeću, nju mijenja Dražen Mutak, dok je Ankica Ščapec svoj mandat stavila u mirovanje iz osobnih razloga je u radu Vijeća mijenja Mirjana Sedlar.
U Općinsko vijeće Mača s liste SDP, HSS, HSU ušli su vijećniciKrunoslav Špoljar, Zlatko Jakuš, Mladen Sedak-Benčić, Štefica Trčak, Dražen Mutak i Mirjana Sedlar, a s liste HDZ-a Ivan Herceg, Ladislav Jambreković i Marko Sokolić.
Za predsjednika Općinskog vijeća Mača jednoglasno je ponovno izabran Mladen Sedak - Benčić. Iz redova predstavničke većine potpredsjednik vijeća je Dražen Mutak, a iz predstavničke manjine Ladislav Jambreković.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
U tijeku velika akcija policije u Zagorju! Poznati su detalji
NOVI DETALJI UŽASA: Žena koja je ubila muškarca i bivšeg je izbola nožem
Preminula mlada sportašica (21)
STRAVA: Žena oštrim predmetom ubila muža
Provjerite ladice: Možda doma imate ‘malo bogatstvo’ kojeg niste svjesni
Novi detalji strave: Sjekirom ubila muškarca dok je spavao! Susjedi: 'Nismo znali da su u vezi'
FOTOGALERIJA: Samo ove godine zbrinuli više od stotinu hodočasnika u Mariji Bistrici
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
