MAČANCI BIRAJU IME VRTIĆA: Ovo je Vaša zgrada i zaslužuje da joj upravo Vi udahnete život, poziva načelnica Mača
Ime se bira samo nekoliko dana, do 29. studenog, a ono koje osvoji najviše glasova građana, nadjenut će se novom dječjem vtiću u Maču
Naša priča uistinu raste. Nekoć su samo želje bile visoko, a sada su i zidovi visoko narasli!, kaže načelnica Općine Mače Mladenka Mikulec, vezano uz gradnju dječjeg vrtića u Maču, koja ujedno poziva građane da sudjeluju u odabiru imena za novi mačanski vrtić. - Jedna nova priča za sve naše mlade obitelji upravo počinje. Mnogi od Vas zamišljali su vrtić, sagradili građevinu u svojoj mašti, a zasigurno je imala i ime. Sigurno ste se i ovih dana, prolazeći pokraj gradilišta, zapitali kako će se vrtić zvati. Upravo zato želimo da sudjelujete u odabiru imena. Ovo je Vaša zgrada i zaslužuje da joj upravo Vi udahnete život! Kako bismo čim prije krenuli u daljnje procedure koje su pred nama, ime ćemo birati samo nekoliko dana, do nedjelje 29.11. Vani je hladno i dani su kraći stoga je vrijeme idealno da se kratko i intenzivno posvetimo biranju imena – poručuje načelnica Mikulec. Ime koje osvoji najviše glasova krasit će dječji vrtić u Maču, a da biste glasovali, samo trebate kliknuti na navedeni link i slijediti upute. Predložena su imena Hrabri mačak, Mali kutek, Mačići, Malo mače, Mali igrači z Mača, Maćuhica, Pametne mačke, Bubamara i dr, a građani mogu dodati i neki svoj prijedlog.
Link za glasovanje:
https://opcina-mace.hr/vrtic/?fbclid=IwAR2igw7C5lOxDiM88lOE0-uhPBbSlZ3Uc1V48gzCq2rcu3VYh-3dj-xMvd4
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Novo uhićenje u Zagorju. Policija objavila detalje
FOTOGALERIJA: Treću svijeću upalila 92-godišnja Antonija Pezić
POLICIJA: Vatrogasci još dežuraju na požarištu
[PROGNOZA VREMENA] Evo kakav će biti početak tjedna
Drama na planini. GSS u teškoj akciji izvlačio tijelo smrtno stradalog planinara
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
