Povlači se poznata hrana za pse, nemojte je davati kućnom ljubimcu
Obavijest se odnosi isključivo na gore navedeni proizvod, priopćeno je iz Hrvatske agencije za poljoprivredu i hramu (HAPIH).
Državni inspektorat RH izvijestio je o opozivu hrane za životinje VERSELE-LAGA Menu Nature, šareni suncokret, 1,5 kg, LOT: FH256, mađarskog proizvođača, zbog utvrđenog pesticida klorpirifosa.
Proizvod nije u skladu s EU Uredbom o maksimalnim razinama ostataka pesticida u ili na hrani i hrani za životinje biljnog i životinjskog podrijetla. Detalji o opozivu dostupni su na mrežnim stranicama subjekta u poslovanju s hranom za životinje https://www.pet-centar.hr/Files/EditorBinaryLibrary/ZG_PETCENTAR/Obavijest_opoziv_VL_Suncokret_LOT_FH256_082022.pdf
Proizvođač hrane za životinje, šareni suncokret koji se povlači, je BFB Plus Kft. iz Mađarske, a na hrvatsko tržište ga stavlja zagrebačka tvrtka PET NETWORK INTERNATIONAL d.o.o.
Obavijest se odnosi isključivo na gore navedeni proizvod, priopćeno je iz Hrvatske agencije za poljoprivredu i hramu (HAPIH).
Prethodni članak
Sljedeći članak
Popularni trgovački lanac zatvara sve trgovine u Hrvatskoj
Dvorac u Zagorju na aukciji. Ovo je početna cijena
Potres probudio susjede, osjetio se i u Zagorju: 'Udar, tutnjava i podrhtavanje'
Andrej Plenković: 'Rastemo duplo brže od Europske unije'
[FOTO] Plenković stigao u Zagorje
Tražite posao? Novi dječji vrtić u Oroslavju zapošljava 21 djelatnika
U Zaboku održano inspirativno predavanje: Uspješni poduzetnik otkrio tajne biznisa
Osiguran novac za projekt rekonstrukcije drvoreda u Maču
Od 1. svibnja sve im ide od ruke: Obilje i uspjeh su pred vratima za 2 znaka horoskopa
Predsjednik Milanović sutra dolazi u Zagorje
Izvučen dobitnik: Evo tko osvaja ove vrhunske INKOP cipele
Med Contour Multipower: nekirurško oblikovanje tijela uz posebnu promotivnu ponudu
Poziv na predstavljanje vodiča za šumovlasnike
Ruralno. Zeleno. Digitalno. Održivo. - FUTURRA Požega – studij za karijeru budućnosti
Što učiniti ako pronađete ptića?
