Vegeta ima novi slogan i nove video reklame. Jedna je baš pravi neugodnjak…
“Vegeta je neizostavan dodatak jelima svake kuhinje i uz nju su odrasle i dalje odrastaju generacije potrošača na ovim prostorima.
Kroz novu kampanju, Vegeta je pokazala kako je moderan brend koji je uz svoje potrošače, gdje god oni bili, i koji ih prati u kulinarskim avanturama, kakve god one bile”, ističu u agenciji.
Oba videospota za Vegetu možete pogledati na ovome LINKU.
Inače, Bruketa&Žinić&Grey snažno su angažirani u poslu s Podravkom, odnosno Vegetom, a ovih su dana dobili ambalažerskog oscara za dizajn ambalaže u kojoj se prigodno našla nova Vegeta sa spirulinom, čudesnom morskom algom.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Od sljedećeg tjedna počinje zlatni period za 3 znaka: Sreća kuca na vrata, dobit ćete sve što poželite
Županija osigurala 35.000 eura za participativni proračun za mlade: prijavite svoje ideje i projekte
DOZNAJE SE: Suca koji je sudio Vatrenima protiv Portugala FIFA nije poslala kući
Objavljen video pucnjave u poznatom kafiću, dvoje teško ozlijeđenih. Policija lovi napadača!
Nova promjena: Od 1. studenog uvodi se naknada za uslugu koja se dosad nije naplaćivala
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
