Suprug (23) popularne hrvatske glumice (49) napravio senzaciju o kojoj priča cijela Hrvatska
Foto: Screenshoot Instagram
Četvertoligaš NK Kurilovec danas je iz Hrvatskog nogometnog kupa senzacionalno izbacio Istru, što je nogometna vijest dana u Hrvatskoj. Za Istru je zabio Salim Lawal, a Kurilovec su do pobjede odveli Dominik Furmek i Mateo Pršir. S njima na terenu, i to kao jedan od najboljih igrača utakmice, bio je i 23-godišnji Goziembah Noble Makuochukwu, poznatiji kao Mak Noble, suprug glumice Petre Dugandžić.
Petra i Mak su se upoznali u Africi, a glumica je ispričala kako je htjela ostati ondje, no Mak je htio u Europu. Kad mu je istekla viza, morao se vratiti u Nigeriju, no par nije odustajao od namjere da budu zajedno, pa su se vjenčali u Nigeriji.
"On se o svemu raspitao kod sebe, ja u Hrvatskoj i nakon toga sam otišla u Nigeriju i tamo smo se vjenčali. On mi je nešto dirljivo napisao, na što sam iz zezancije dobacila 'daj me oženi', na što je odgovorio da je u potpunosti za to. 'Ma jesam li ja tebe upravo zaprosila?' pitala sam, na što je rekao: 'Jesi i ja sam rekao da.'
Otputovala sam, sve smo organizirali i prije vjenčanja sam upoznala 'nigerijskog oca', koji nije bio baš oduševljen kada je doznao za našu vezu. Jako su tradicionalni i bilo je malo dramatično zbog razlike u godinama te činjenice da imam brak iza sebe", opisala je glumica čiji je suprug prije Kurilovca igrao za NK Dugopolje.
Petra je, nakon što se saznalo za udaju, u emisiji Kod nas doma otkrila da su dobivali mnoge negativne komentare.
"Iznenadilo nas je, mislim glupo je reći nakon 20 godina karijere i javnog života da izađeš s takvom naslovnicom van, da neće biti mrzitelja, kako ih ja zovem, ili nekakvih reakcija koje, eto, sam sad shvatila da vjerojatno idu negdje iz nesigurnosti možda neke, neke čak i sitne ljubomore", ispričala je Petra.
"Ne volim govoriti negativno o ljudima, pokušala sam empatično razumjeti zbog čega tako reagiraju i ono što mislim da je ozbiljno i da sam dobro ubola jest da se iza te razlike u godinama koju ljudi kritiziraju krije ipak rasizam u društvu", dodala je.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Foto strave na OPG-u: Izgorjele životinje, auti, trakori i priključci! Vlasnica ne prestaje plakati
Policija sinoć u Zagorju zaustavila vozača. Detalji će vas šokirati
STRAŠNA TRAGEDIJA: Dvije osobe poginule, troje je ozlijeđenih. Objavljeni su detalji
[FOTOGALERIJA] Sjajna Jelena Rozga sinoć oduševila Zagorce na Adventu u Zaboku
NESREĆA: Vlak na pružnom prijelazu naletio na auto, policijski očevid u tijeku
Prvog siječnja sve im se okreće: Ova 2 znaka u 2026. ulaze s više sreće nego ikada
ZA DLAKU: Zagorec Mario Sušinjak osvojio 3. mjesto na Supertalentu
U 46. godini života preminula zvijezda kultne serije
FOTOGALERIJA: Veselo je i danas bilo u Oroslavju. Šimunić: ''Trudimo se obraniti titulu najljepšeg adventa u Hrvatskoj''
Osma prvenstvena pobjeda sjajnog Zaboka
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
