Prethodni članak
Sljedeći članak

SUPERTALENT: Evo kome je sinoć Davor dodijelio zlatni gumb. Maju preplavile emocije: ‘Nije me generalno baš lako rasplakati, ali…‘


Četvrta audicijska epizoda Supertalenta završila je još jednim zlatnim gumbom! Ovoga puta dodijelio ga je Davor Bilman pjevačici Snežani Ljubojević iz Podgorice, majci troje djece koja je svoj nastup posvetila upravo njima.

- S 21 godinom postala sam majka i udala se. Osjetila sam poziv iz duše da se prijavim na Supertalent i da je ovo pravi trenutak - otkrila je Snežana prije nastupa kojim je htjela pokazati da život ne prestaje kada žena postane majka te da se snovi trebaju slijediti. Za audicijski nastup odabrala je pjesmu ‘Another Love‘, a tijekom njezine izvedbe Maju Šuput su preplavile emocije.

- Snežana, ja sam netko tko je jako veseo i otkad sam postala mama često se rasplačem, ali nije me generalno baš tako lako rasplakati, a pogotovo ne ako netko pjeva. Međutim, osjetila sam tvoju energiju, tvoju vibru, tvoju želju i mislim da pjevaš maestralno! Taj razlog zbog kojeg si došla, a još si k tome i takva pjevačica, bio mi je nevjerojatan - rekla je Maja, dok je Martina Tomčić dodala:

- Nije potrebna ni ludost ni hrabrost, nego samo autentičnost za pokazati iskrenu emociju. A to koliko su majke hrabre i koliko djeca mogu biti motivator za osobne tektonske poremećaje u našem životu zna samo svaka majka. Vaš supertalent možda je pjevanje, ali vaš pravi talent svakako je biti mama - kazala je Martina u ovoj večeri u kojoj je nastupio i ulični pjevač Steve Lin s korijenima iz Tajvana, koji danas svira, uči jezike i putuje Balkanom. Za žiri i publiku Supertalenta izveo je kombinaciju hrvatskih megahitova poput ‘Cesarice‘, ‘Sve još miriše na nju‘, ‘Za dobra stara vremena‘ i ‘Što to bješe ljubav‘. Njegov topli nastup i priča o životu punom putovanja dirnuli su publiku i žiri. Martina je nakon nastupa istaknula da je njegov izbor pjesama bio „neobičan, ali zanimljiv.“

Spektakl večeri priredio je Patrizio Ratto iz Italije, koji je spojio klasičnu glazbu i ples. Njegova točka započela je sviranjem klavira, a publiku je iznenadio prelaskom u dinamičnu plesnu točku, izazvavši oduševljenje cijelog studija.

- Što je ovo bilo? Nikad ovo nisam rekla, nikad, a ovdje sam osam godina, ali po prvi put ću reći – volim te! - poručila mu je Maja i pridružila mu se na pozornici, a Martina je dodala: - Ovo je bio lijepi preokret i razlog zbog kojeg si i došao. Sjajan si pijanist, a svirati klavir i plesati na ovaj način čini te jedinstvenim - rekla je Martina.

- Točka je počela tako što ste nam odvojili sve zvukove i predstavili jednog po jednog i napravili ste dobar show - rekao mu je Fabijan Pavao Medvešek.

U emisiju se vratio i Dragan Barić, povratnik iz prošle sezone, koji je ponovno odlučio izvesti svoju autorsku pjesmu. Iako je na pozornicu donio prepoznatljivu energiju, njegov nastup izazvao je podijeljene reakcije žirija i publike.

- Meni su jako zanimljive riječi. Nisam ih sve mogao čuti, ali dosta su životopisne, geografske i životne. Kad sad pogledam na prošlu godinu, prebrzo smo vas odrezali. Nije to bilo za prolaz, ali ovo je nama dobra lekcija da nekad treba pustiti da se dobre stvari razviju - poručio mu je Davor Bilman, a Dragan je još jednom pokazao želju da se dokaže, iako njegova izvedba ni ovaj put nije uspjela ostvariti prolazak dalje.

Svoj prvi javni nastup održala je Jasmina Roca iz Jastrebarskog, koja se posljednje četiri godine bavi plesom na šipci, a na Supertalent se prijavila s ciljem da proširi poruku koliko je važno vjerovati u sebe i izaći iz vlastite zone komfora, piše Jutarnji list. 

 

 

 

Još članaka iz "Lifestyle"

Facebook