Otvorene prijave za najljepšu mame Hrvatske, ove godine bira se i najtata
Najljepša Mama Hrvatske ulazi u svoje jubilarno, deseto izdanje. Ovaj nacionalni izbor koji cijelo desetljeće promiče ljepotu, hrabrost, snagu i inspirativne priče majki, ujedno i obitelji diljem Hrvatske, s ponosom najavljuje otvaranje prijava za 2026. godinu.
- Najljepša Mama Hrvatske je manifestacija majčinstva i ljepote, unutarnje i vanjske. To je spektakl koji promiče talent i umijeće, posvećenost djeci i obitelji, ljubavi i predanosti onim najvažnijim ljudskim vrijednostima. Natjecanje okuplja žene različitih vanjština, ali iste životne vodilje. Sve one su najbolja verzija sebe za svoju obitelj, ponosne na svoju majčinsku ulogu. Ako mislite da imate unutarnju snagu i ljepotu koja plijeni i osvaja, karakter, osobine i vještine svojstvene samo vama, ono nešto što je iznad savršenih tjelesnih proporcija i što vas čini jedinstvenom, prijavite se – kazala je Maja Gnjidić Verdecchia, vlasnica licence.
Po prvi put, uz izbor za Najljepšu Mamu Hrvatske, birat će se i Najtata Hrvatske – jer i tate, naši čuvari i zaštitnici, zaslužuju svoje mjesto u središtu pozornosti i pod svjetlom pozornice na najljepšem trgu u Šibeniku.
- Najhrabrije i najposebnije čeka veliko nacionalno finale u Šibeniku početkom lipnja, a pobjednik će osvojiti nezaboravno iskustvo – vožnju Ferrarijem na autotrkalištu u legendarnom gradu Imoli u Italiji – poručuje Maja.
Put do finala vodi kroz tri polufinala koja će se održati početkom travnja za Sjevero zapadnu Hrvatsku, Istru i Dalmaciju i Slavoniju, a oba izbora imaju finalnu fazu u Šibeniku, 3. lipnja 2026.
Prijave možete slati od 4. listopada 2025. do 28. veljače 2026. isključivo putem e-maila: [email protected]
Za sve dodatne informacije i novosti pratite nas na službenoj Facebook stranici: Najljepša Mama Hrvatske te putem navedenog emaila.
- Naše pobjednice i pobjednika finala očekuje četverodnevno putovanje u Italiju, točnije Bolognu s toga pozivamo sve mame i tate iz cijele Hrvatske da nam se pridruže i pokažu kako ljepota nije samo u izgledu, nego i u ljubavi, snazi, hrabrosti i toplini koju roditelji svakodnevno žive - zaključuje Maja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Tužna vijest: Preminuo legendarni hrvatski nogometaš – ostao je zapamćen po srčanosti na terenu
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
