KAKVO OSVJEŽENJE: Baby Lasagna objavio prvu pjesmu nakon Eurosonga
Marko Purišić, umjetničkog imena Baby Lasagna, objavio je prvu pjesmu nakon velikog uspjeha Rim Tim Tagi Dim na ovogodišnjem Eurosongu, piše Index.
Točno u podne pjevač je na YouTube kanalu objavio spot za pjesmu pod nazivom and I. Spot je ponovno radila Markova djevojka Elizabeta Ružić.
Hrvatski skladatelj i autor glazbe za brojne holivudske filmske najave Goran Dragaš među prvima je poslušao novu Markovu pjesmu.
"Očekivao sam da će video biti odličan. Drugačije je nego njegov Rim Tim Tagi Dim. Vidim promjenu u njegovom stilu i imidžu, što je odlično", rekao je Goran. Marka su razveselile njegove pohvale te ih je objavio na Instagramu, a ispod objave se ponovno javio Goran.
"Ljudi ne shvaćaju koliko je teško objaviti sljedeći singl nakon planetarno popularnog prvog. Opet, ponosan sam na tebe jer si napisao sve, od glazbe do teksta, kao i producirao. Još sam više ponosan što si još uvijek nevjerojatno i skromno ljudsko biće i što te slava nije promijenila. Bila je privilegija reagirati na tvoj video i gledati te kako osvajaš svijet i postaješ globalna superzvijezda - što već jesi u mojim mislima", napisao je Goran.
Lasagna je nedavno najavio turneju za proljeće 2025., koju producira Live Nation, najveća svjetska promotorska kuća. Nastupit će u 16 država, odnosno imat će 21 koncert u šest tjedana.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Velika promjena u novom školskom kalendaru! Vraćaju se zimski praznici u dva dijela
Teška prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
