Ella Dvornik zapalila društvene mreže golišavim prizorima iz kade
Foto: Instagram
Naša influencerica Ella Dvornik ponovno je zapalila društvene mreže najnovijom objavom – fotografijama snimljenima u kadi koje je podijelila na Instagramu.
U opisu je napisala duhovitu i iskrenu „Odu Kadi“, prisjećajući se kako se godinama nije kupala jer u Zagrebu nije imala kadu.
Istaknula je da je kao dijete sate provodila u vodi, bez mobitela, slušajući brčkanje i vlastito mumljanje, pa se našalila da je možda zbog toga danas takva. Danas se naviknula na tuširanje jer štedi vrijeme, ali kadu i dalje smatra posebnim luksuzom.
Ella je dodala da je presretna što u sobi napokon ima kadu, iako joj pjena „nije ispala dovoljno gusta“ za razne zabavne kreacije. U novoj kući, kaže, planira imati veliku kadu s tri slavine „da se puni brzinom svjetlosti“.
Objavu je zaključila riječima: „Hvala što ste svjedočili mojoj sreći. Pusa bok.“
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
