Bivši nogometaš Severini slao nezgodne poruke: ‘Kupio sam nedavno jahtu’
Nakon što je srpska pjevačica Jelena Karleuša nedavno napala Severinu na društvenim mrežama zbog Srebrenice oglasio se u medijima i Karleušin suprug Duško Tošić, piše Zagrebinfo.
Čini se da sportaš želi staviti na kraj svim tračevima koji su u posljednje vrijeme zaživjeli. Naime srpski kurir prenosi poruke koje je Tošić slao Severini putem društvenih mreža.
On je pak odlučio sve javno pojasniti pa je u izjavi za srpski Kurir, koji je objavio poruke, rekao da je kontaktirao Severinu kako bi mu pjevala na jahti koju je nedavno kupio u Turskoj.
Tvrdi da su mu bliski prijatelji predložili da angažira upravo Severinu.
“Kupio sam nedavno jahtu koja je parkirana na Bosporu te sam htio organizirati proslavu povodom toga. Moji prijatelji iz WhatsApp grupe predložili su da nam pjeva Severina. Eto, to je bio razlog zašto sam je kontaktirao”, rekao je Tošić za Kurir.
Bivši srpski profesionalni nogometaš također je po prvi put progovorio o razvodu od Karleuše.
“Pokušavamo preko odvjetnika dogovoriti sporazumni razvod braka. Na tu temu smo održali nekoliko sastanaka, koji sum nažalost, završili neuspješno. I dalje pokušavam izbjeći razvod po tužbi, jer bi to bilo traumatično iskustvo za sve nas, osobito za našu djecu. Nadam se da ćemo u narednom periodu dogovoriti sporazumni razvod braka, što je u interesu svih”, otkrio je sportaš za Kurir.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
