Fantastičan start sezone: Krapinski Zagorec 'rasturio' na domaćem terenu

Nakon gostujuće pobjede 0:2 u Zelini u prvom kolu,  Zagorec je u drugom kolu svoju prvu prvenstvenu utakmicu na domaćem terenu riješio u svoju korist isprativši goste iz Lukavca sa 4 gola.

Golijadu je otvorio 17-godišnji Brebrić u 16. minuti da bi samo tri minute kasnije Žitković pogodio za sigurnih 2:0.

Da bi se na odmor otišlo lakše pobrinuo se mladi Brebrić pogodivši po drugi put mrežu nemoćnog Anića u 27. minuti. Točku na i te sigurnu pobjedu postavio je Krznar u 85. minuti postavši konačan rezultat od 4 pogotka razlike.

Zagorec - Lukavec 4:0

Stadion Zagorca.

Gledatelja : 150. Sudac: Antonio Krizmanić 7 ( Zagreb). Pomoćni suci: Dominika Jurčec (Zagreb), Marin Stanković).

Strijelci : 1:0 Brebrić 16'; 2:0 Žitković 19'; 3:0 Brebrić 27'; 4:0 Krznar 85'

Zagorec : Bruči 7; Landripet 7; Kunštić 7; Štimac 7;Bračević 7 ; Stiperski 7; Jazbec 7; Žitković 7,5 (88' Habjanec -) ; Christian 7 (68. Krznar 6,5) ; Uchida 6,5 (46. Brčić - ; 50. Mišak 7 ) ; Brebrić 8 (88. Petonjić -) Trener : Ivan Zubić 7.

Lukavec : Anić 6; Grdenić 6; Ostojić 6 ( 75' Rašić ) ; A. Grozdek 5,5 ; Rosandić 6; Povoljnjak 5; Gucić 5,5 ;Banić 6;Zenko 6 ( 68' Vidaković 5,5 ) ; I. Grozdek 5,5 Trener: Veljko Đomlija 6.

Žuti kartoni:Zagorec : Christian 68'; Brebrić 78'

Lukavec :Vidaković 79'