Besplatne knjige i radne bilježnice za sve osnovnoškolce s područja općine Kraljevec na Sutli
Općina dodaje kako će uz OŠ Kraljevec na Sutli i PŠ Radakovo uključena će biti i djeca s područja koja polaze PŠ Lučelnica
U državnom proračunu osigurana su financijska sredstva za nabavu udžbenika za učenike od prvog do osmog razreda osnovnih škola. Krapinsko - zagorska županija u iznosu od 50% i Općina Kraljevec na Sutli u iznosu od 50% sufinancirat će radne bilježnice za svu djecu s područja općine Kraljevec na Sutli, obavijestili su iz Općine.
Općina dodaje kako će uz OŠ Kraljevec na Sutli i PŠ Radakovo uključena će biti i djeca s područja koja polaze PŠ Lučelnica.
- Knjige i bilježnice dočekat će naše učenike na školskim klupama prvi dan nove školske godine. Želimo Vam ugodno ljeto uz puno dječjeg smijeha, veselja i radosti – poručili su iz Općine djeci za kraj.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
AKTUALAC: Županijska skupština donijela burnu raspravu o otpadu, požarima i solarnim elektranama
Junaci predstave kroz pustolovinu saznaju važnost i bit slavljenja Božića
Novo uhićenje u Zagorju. Policija objavila detalje
FOTOGALERIJA: Treću svijeću upalila 92-godišnja Antonija Pezić
POLICIJA: Vatrogasci još dežuraju na požarištu
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
