Klanjec: Branitelji iz udruge "Lijepa Naša" predstavili ambiciozne planove za budućnost
U Klanjcu je 28. veljače održana izvještajna skupština braniteljske udruge "Lijepa Naša", na kojoj su predstavljeni planovi rada i financijski izvještaji, uz snažnu podršku visokih uzvanika i lokalne zajednice.
Skupština je protekla u duhu sjećanja na žrtvu Domovinskog rata i najave novih projekata usmjerenih na dobrobit branitelja i očuvanje uspomene na važne povijesne datume. Nakon intoniranja hrvatske himne i minute šutnje za sve poginule i preminule branitelje, izabrana su radna tijela skupštine te je konstatirana većina prisutnih članova. Radno predsjedništvo vodilo je skupštinu prema utvrđenom dnevnom redu.
Predsjednik udruge predstavio je plan rada i financijski plan, dok je dr. Jasna Gmajnički detaljnije izložila planove u resoru zdravstva. Zamjenik predsjednika, Zdravko Iveković, najavio je aktivnosti vezane uz obilježavanje važnih datuma iz Domovinskog rata te sjećanje na sve koji su život dali za domovinu, ističući važnost paljenja svijeća u njihovu čast.
Posebne zahvale za doprinos osnivanju udruge uručene su gradonačelniku Klanjca Zlatku Brleku, kumu zastave Bruni Hercegu, Mariji Urek te Radio Stubici, koja je pratila i oglašavala sve aktivnosti tijekom osnivanja udruge.
Skupštini su poseban značaj dali uvaženi gosti. Među njima je bio i savjetnik potpredsjednika Vlade i ministra hrvatskih branitelja, general dr. Kornelije Brkić, koji se osvrnuo na projekte Ministarstva branitelja te na preventivne zdravstvene aktivnosti namijenjene braniteljima, obećavši podršku radu dr. Jasne Gmajnički. Prisutnima su se obratili i predstavnici braniteljskih udruga iz Krapinsko-zagorske županije, udruge policije te gradonačelnik Klanjca Zlatko Brlek, koji je bio jedan od inicijatora osnivanja braniteljske udruge.
Predsjednik udruge zahvalio je Krapinsko-zagorskoj županiji, županu i gospođi Gregurović na podršci koja je omogućila dostojanstvenu i uspješnu organizaciju skupštine. Na kraju je pozvao sve članove da svojim angažmanom doprinesu ostvarenju predloženog plana, na korist udruge i cijele lokalne zajednice. Skupština je završena prigodnim domjenkom koji su pripremile vrijedne članice, doprinoseći ugodnoj i srdačnoj atmosferi.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama na području općine: Srušio se i prevrnuo avion, pilot prevezen u Opću bolnicu!
Gradonačelnik Šimunić u RTL Direktu prozvao odgovorne: 'Troši se javni novac, kupuju se auti, peglaju kartice'
Večeras za zagorsku ekipu kuha Ivana iz Huma na Sutli, a sastojci su pravi domaći: 'Mogla bi ova večera biti super'
ZAKS zasjao i u Zaboku: Otvorena nova poslovnica u društvu ambasadorice brenda Jelene Rozge
Bira se najbolji radnik u Hrvatskoj: Osvojit će 15.000 eura!
Uskoro nestaje struje u jednom gradu i 4 mjesta u Zagorju
HEP javlja: Sutra bez struje u nekoliko zagorskih naselja
Cijene plina ostaju iste, evo do kada
Pijan autom naletio na pješakinju na zebri, teško je ozlijeđena
Ruralno. Zeleno. Digitalno. Održivo. - FUTURRA Požega – studij za karijeru budućnosti
Što učiniti ako pronađete ptića?
Malo tko zna: zagorski obrt osvojio terase, domove, kafiće i hotele diljem Hrvatske
Jelena Rozga stiže u Zabok na event otvorenja nove poslovnice ZAKS-a
U Zagorju se proizvodi obuća vrhunske kvalitete i može se kupiti online
