Istječe rok: Zahtjevi za legalizaciju bespravnih građevina primaju se do 31. 12.
Ministarstvo poziva i one podnositelje koji do predviđenog roka neće imati svu potrebnu dokumentaciju za priložiti uz zahtjev da podnesu zahtjev u roku te ga dopune naknadno.
Ministarstvo poziva i one podnositelje koji do predviđenog roka neće imati svu potrebnu dokumentaciju za priložiti uz zahtjev da podnesu zahtjev u roku te ga dopune naknadno.
Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja podsjeća sve vlasnike bespravnih građevina za koje je izdano rješenje o uklanjanju građevinske inspekcije do 4. kolovoza 2012. da je krajnji rok za podnošenje zahtjeva za legalizaciju za te građevine 31. prosinca 2012. i nakon proteka toga roka zahtjevi se više neće moći podnositi.
Ministarstvo poziva i one podnositelje koji do predviđenog roka neće imati svu potrebnu dokumentaciju za priložiti uz zahtjev da podnesu zahtjev u roku te ga dopune naknadno. Takvi će podnositelji dobiti rok za dopunjavanje zahtjeva.
Rok za podnošenje zahtjeva za legalizaciju nezakonitih građevina za koje nije doneseno rješenje građevinske inspekcije istječe 30. lipnja 2013.
Podsjetimo, na području Krapinsko-zagorske županije izdana su 402 rješenja o uklanjanju bespravno izgrađenih objekata, mnogi Zagorci posjeduju bespravno izgrađene objekte, a velik dio tih ilegalnih objekata otpada upravo na one našim ljudima najvrednije – klijeti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Potres zatresao Hrvatsku: Zabilježeno podrhtavanje tla, oglasila se Seizmološka služba
Novo uhićenje u Zagorju. Policija objavila detalje
Još jedna nesreća u Zagorju vozača električnog romobila. Helikopterom prebačen u bolnicu
Zagorje očekuje grmljavinski pljusak: Božarov otkrio kada dolazi promjena vremena
DORH pokrenuo istragu: Iz vrtića nestalo gotovo 140.000 eura
Ova tri horoskopska znaka ovog bi se ljeta mogla zaručiti
''Aleks i Bara – kako je sve počelo'' oduševili Radoboj
Šef DHMZ-a otkrio zašto se u Zagorju češće od prosjeka pojavljuje tuča i kada nam prijeti novi toplinski val
Turnir u Mariji Bistrici Nevenu Bertoviću
Oprez: Povlačenje proizvoda zbog povećanog sadržaja olova
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
