Dvjestotinjak obrtnica i obrtnika na sportskim susretima obrtnika Krapinsko-zagorske županije
Susreti obrtnika održani su u Gornjem Jesenju
U Općini Gornje Jesenje u subotu, 24. ožujka održani su sportski susreti obrtnika Krapinsko - zagorske županije, na kojima je ove godine sudjelovalo 200-tinjak obrtnica i obrtnika iz svih obrtničkih udruženja s područja županije.
Pozdravnu riječ i dobre sportske rezultate prisutnima na samom početku uputili su predsjednik UO Krapina Vladimir Vidović, potpredsjednik HOK-a i predsjednik OKKZŽ Davor Pleško, načelnik općine Jesenje Andrija Ranogajec, predsjednik HOK-a Dragutin Ranogajec i župan KZŽ Željko Kolar koji je i otvorio susrete.
- Drago mi je da vas vidi ovdje, da ste sve mlađi, da ste svake godine u sve boljoj formi i da taj borbeni duh živi među vama. Ne mogu se složiti s time da pobjeda nije važna, smatram da je pobjeda uvijek važna, a ako to netko zna, onda ste to upravo vi, jer s obzirom na to kroz kakve ste vi sve borbe prošli s državom, Poreznom i raznim inspekcijama, ako netko ima tog sportskog duha, onda ste to vi. Ono što me posebno veseli, sjajna je suradnja s Obrtničkom komorom Krapinsko – zagorske županije, kao i činjenica da je broj obrtnika u porastu. To je, naravno, ono što i nama u Županiji daje dodatni motiv u izgradnji komunalne infrastrukture koja će vama na neki način olakšati posao. Sjajno je što ste se skupili u ovolikom broju, što se nalazite, družite i želim da tako bude i ubuduće - istaknuo je župan Kolar.
U nogometu je prvo mjesto osvojilo Udruženje obrtnika grada Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj, drugo mjesto Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec, a treće mjesto je zauzelo Udruženje obrtnika grada Zaboka
Najbolji strijelac je Mladen Šerek - UO Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj
U disciplini potezanja užeta prvo mjesto osvojilo je Udruženje obrtnika grada Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj, drugo mjesto osvojilo je Udruženje obrtnika općine Krapinske Toplice, a treće Udruženje obrtnika Bedekovčina.
U pikadu je pak najbolje bilo Udruženje obrtnika grada Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj, drugo mjesto je zauzelo Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec, a treće Udruženje obrtnika gradova D. Stubica, Oroslavje i općina Marija Bistrica, G. Stubica, Stubičke Toplice.
Prvo mjesto u stolnom nogometu osvojilo je Udruženje obrtnika grada Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj, drugo mjesto zauzelo je Udruženje obrtnika općine Krapinske Toplice, a treće mjesto osvojilo je Udruženje obrtnika Bedekovčina.
Pehar za fair play uručen je Udruženju obrtnika Zlatar, dok je PRELAZNI PEHAR koji se dodjeljuje za najviše osvojenih bodova uručen Udruženju obrtnika grada Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj.
Nakon završetka natjecanja, druženje se nastavilo u Domu kulture općine Jesenje, gdje su potpredsjednik HOK-a i predsjednik OKKZŽ Davor Pleško sa predsjednikom domaćina Udruženja obrtnika grada Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj Vladimirom Vidovićm podijelili pehare za postignute sportske rezultate.
Nakon završetka natjecanja, druženje se nastavilo u Domu kulture općine Jesenje, gdje su potpredsjednik HOK-a i predsjednik OKKZŽ Davor Pleško sa predsjednikom domaćina Udruženja obrtnika grada Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj Vladimirom Vidovićm podijelili pehare za postignute sportske rezultate.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
Lipanj donosi uspjeh za ova 4 horoskopska znaka – sve što dotaknu pretvara se u zlato
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Drama u Zagrebu: Ljudi padali po podu nakon naglog kočenja, više ozlijeđenih - 'Cura je vrištala od bolova'
Mislav Posavec dvostruki prvak
Pun pogodak u OŠ Mariji Bistrici: Učenici 6. razreda uživali u nezaboravnoj Školi ribolova
Vikend nadzor zagorske policije. Veliki broj prekršaja, izdvojeni najveći
Limena glazba Rozga Sveta Ana na 39. Susretu hrvatskih puhačkih orkestara
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
