Za razvoj komunalnog standarda u Zagorje stiže 2,3 milijuna kuna
Ministarstvo graditeljstva odobrilo je sufinanciranje projekata 18 zagorskih općina i gradova
Ministarstvo graiteljstva, s ciljem osiguravanja financijske potpore za sufinanciranje projekata gradova i općina za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda u 2020. godini, donijelo je i objavilo odluku kojim općinama i gradovima te za koje projekte stiže potpora.
Po 168.000 kuna
Po 168.000 kuna dobit će Desinić za projekt pojačanog održavanja nerazvrstane ceste Košnica – Komerički, Đurmanec za investicijsko održavanje nerazvrstanih cesta, Grad Klanjec za izvanredno održavanje nogostupa uz ŽC2168 Gredice – Novi Dvor, Gornja Stubica za modernizaciju i asfaltiranje nerazvrstanih cesta na svom području, Krapinske Toplice za investicijsko održavanje nerazvsrtanih cesta na svom području, Općina Kumrovec za nabavu komunalnog stroja i opreme za održavanje ceste i javnih površina i uređenje baze za učinkovito korištenje komunalne opreme, Općina Sveti Križ Začretje za uređenje javnih površina i parkirališta na svom području, Općina Tuhelj za rekonstrukciju i asfaltiranje makadamskih nerazvrstanih cestana svom području.
Ukupno 2.312,418 kuna
U Budinščinu stiže 100.125 kuna za uređenje parkirališta kod groblja i Crkve sv. Križ u Budinščini, 59.740 dobiva općina Jesenje za izgradnju parkirališta, 82.552 kune dobiva Općina Hrašćina za asfaltiranje dionice nerazvrstane ceste Hrašćina – Vinski Vrh, 48.000 kuna Hum na Sutli za rekonstrukciju javne rasvjete, Općina Mače dobiva 99.413 kuna za rekonstrukciju i modernizaciju javne rasvjete, 90.084 kune ide Mariji Bistrici za sanaciju i modernizaciju nerazvrstanih cesta, 148.198 kuna dobiva Grad Pregrada za modernizaciju nerazvrstane ceste Pl13 – Sveta Ana – Križ – Papeži – spoj Kostel Bregi – K2, a 167.405 kuna stiže u Veliko Trgovišće za rekonstrukciju nerazvsrtane ceste Ulice Andrije Hebranga. 66.000 dobva općina Zagorska Sela za modernizaciju i proširenje sustava javne rasvjete. Grad Zlatar dobit će 106.902 kune za sanaciju mosta u Ulici Strahimira Kranjčevića u Zlataru. Sveukupno, u Krapinsko – zagorsku županiju stiže 2.312,418 kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
FOTO: Požar u poznatom zagorskom restoranu
Izabrani najdoktori Hrvatske: Među njima i dvije liječnice iz Zagorja
Veliki požar progutao dvije kuće: Vatrogasci se šest sati borili s buktinjom. Ozlijeđena starica
PREOKRET U SLUČAJU: Nije bilo napada na časnu? Pregledavaju se snimke videonadzora
[FOTO] Novi detalji požara u poznatom zagorskom restoranu
Astrolozi otkrivaju: Osobe rođene u prosincu imaju jednu posebnu ‘supermoć’
Zagorci dobili vrhunsku švicarsku opremu
PROGNOZA: Evo kada u Zagorje stiže kiša
HEP: Uskoro nestaje struje u nekoliko zagorskih mjesta
Potres u Hrvatskoj probudio dio građana: ‘Kratko zdrmalo’
Hranjenje ptica zimi
Black Friday u Vacomu: visoki popusti i red na blagajni!
Najljepši dar za vaš dom – svjež i zdrav zrak bez vlage i plijesni! Iskoristite posebnu akciju i ostvarite 40% popusta!
Zašto je Donja Stubica novo poželjno mjesto za život?
Black Friday: Uhvatite najbolje popuste
