Radovi na energetskoj obnovi osnovnih škola u Pregradi i Humu na Sutli
Energetskom obnovom škole će imati značajno manju potrošnju primarne energije i daleko bolje uvjete za djecu i djelatnike škole
U tijeku su radovi na energetskoj obnovi OŠ Janka Leskovara u Pregradi i OŠ Viktora Kovačića u Huma na Sutli.
Radovi na obje škole obuhvaćaju povećanje toplinske zaštite krova iznad grijanog prostora, povećanje toplinske zaštite vanjskog zida, zamjenu vanjske stolarije, ugradnju novog visokoučinkovitog sustava grijanja i zamjenu unutarnje rasvjete. Vrijednost investicije za obje škole iznosi 12, 1 milijun kuna. Energetskom obnovom škole će imati značajno manju potrošnju primarne energije i daleko bolje uvjete za djecu i djelatnike škole.
Radovi na obnovi škole u Humu na Sutli omogućit će godišnju uštedu energije od 59%, a radovi na pregradskoj osnovnoj školi godišnju energetsku uštedu od 65%.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ženu iz Zagorja nazvao nepoznati lik. Ona i suprug doživjeli šok i pozvali policiju
UPRAVO: Auto završio na krovu kod robne kuće u Zagorju
Ovo su nova pravila za plaćanje dopunskog zdravstvenog osiguranja
Potres u Hrvatskoj probudio dio građana: ‘Kratko zdrmalo’
Ministar Božinović najavio kaznenu prijavu protiv časne sestre
Podignuta optužnica protiv 'korona-kida' i njegovog oca, ovo je kazna koja im prijeti
VREMENSKA PROGNOZA: Kakvo nas vrijeme čeka?
Kreće isplata božićnice umirovljenicima u Zlatar Bistrici
Konačno će naplatiti sve: Četiri horoskopska znaka neće znati što će s novcem u 2026. godini
Netflix napravio drastičnu promjenu bez upozorenja, korisnici: 'Otkazujem pretplatu'
Hranjenje ptica zimi
Black Friday u Vacomu: visoki popusti i red na blagajni!
Najljepši dar za vaš dom – svjež i zdrav zrak bez vlage i plijesni! Iskoristite posebnu akciju i ostvarite 40% popusta!
Zašto je Donja Stubica novo poželjno mjesto za život?
Black Friday: Uhvatite najbolje popuste
