Potpisan sporazum HSS - a i SDP - a u Hrašćini: 'Dobitna i dokazana kombinacija se ne mijenja'
Na lokalne izbore te dvije stranke izlaze sa zajedničkom listom, koju će predvoditi Branko Tukač, ujedno kandidat za načelnika Općine
U Hrašćini je danas potpisan sporazum o zajedničkom izlasku na lokalne izbore između OO HSS – a i OO SDP – a Hrašćina. Prema sporazumu, na lokalne izbore te dvije stranke izlaze sa zajedničkom listom, koju će predvoditi Branko Tukač, ujedno kandidat za načelnika Općine.
- Sporazum između HSS – a i SDP – a je proizašao iz 8 godina zajedničkog rada u općini Hrašćina, korektno surađujemo i rješavamo probleme naših građana, što je vidljivo iz realiziranih projekata, od infrastrukture do realizacije objekta koji je bio san svih naših građana, a to je naša sportska dvorana. Nadam se da će ta naša zajednička lista koja će sadržavati 9 kandidata za Općinsko vijeće polučiti dobre rezultata i nadam se da će najmanje 6 kandidata ući u Općinsko vijeće – rekao je predsjednik OO HSS – a Željko Zozoli, dodajući da je sporazumom dogovoreno da će se na konstituirajućoj sjednici Općinskog vijeća podržati Ljubica Mikulčić (SDP) za predsjednicu Vijeća. - Branko Tukač obnaša treći mandat načelnika, prepoznatjiv je među ljudima, poznaje svaku kuću, građanina i njihove probleme i zna koje su potrebe u općini – istaknuo je Zozoli.
Ljubica Mikulčić, predsjednica OO SDP – a Hrašćina istaknula je da je potpisivanje ugovora samo nastavak dugogodišnje suradnje, a samo dobra suradnja može donijeti napredak i razvoj mjesta. - Rezultati su vidljivi, a nakon odrađenih mnogobrojnih projketa u suradnju s HSS – om, donijeli smo doluku da idemo na izbore sa zajedničkom listom, kojom ćemo ostvariti pobjedu. Zajednički ćemo se boriti za napredak, razvoj i još ljepšu Hrašćinu – rekla je Mikulčić.
Aktualni načelnik i kandidat za načelnika Branko Tukač zahvalio je HSS – u i SDP – u. - Dosta smo napravili pomaka u našoj sredini. Zajedno smo radili programe, zajednički ćemo ih raditi u budućnosti. Uvijek sam bio otvoren za suradnju. Naš najveći sljedeći cilj je uređenje našeg Kulturnog centra gdje bismo imali i vrtić, jer samo s takvim projektima možemo zadržati mlade. Tu su i društveni domovi koje nemamo u dva mjesna odbora. Bez obzira na to kakve prihode imamo, nadam se da ćemo uz pomoć Županije i svih vijećnika provoditi dobre programe. Uspjeli smo urediti asfalt skoro do svake kuće, niti jedna općina nije toliko pokrivena mrežom Zagorskog vodovoda, a slijedi nam odvodnja oborinskih i fekalnih voda. Nadam se da ćemo ljudima pružiti još bolje uvjete života – rekao je Branko Tukač.
Zajednički izlazak na izbore podržao je i Dražen Čvek, koordinator za lokalne izbore iz HSS – a. - Branko je načelnik u više mandata i njegovo vođenje općine primjer je kako uz relativno skromna financijska sredstva, uz podriku Županije, osim osnovne funkcionlanosti osigurati i provedbu većih projekata – rekao je Čvek.
- Ostvarili ste više - manje sve što ste zacrtali, nadam se da ćete to napraviti i u sljedećem mandatu. Vama, načelniče, želim 68 posto u prvom krugu, a listi želim 63 posto – rekao je predsjednik SDP – a KZŽ Siniša Hajdaš Dončić, a kandidatkinja za zamjenicu župana Jasna Petek rekla je da se dobitna i dokazana kombinacija ne mijenja. - Sinergija SDP – a i HSS – a u Hrašćini je dokazala da se u malim općinama može puno napraviti za dobrobit njegovih stanovnika. Dvorana je bila san koji je bio velika potreba naše područne škole, u odličnoj suradnji uspjeli smo projekt završiti, još nam je ostalo spojni hodnik i dogradnja škole. Uopće ne sumnjam u odličan uspjeh – rekla je Petek.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kuhana jaja ljušte se u jednom potezu: Dodajte samo jedan sastojak u vodu i ljuska sama otpada
Prognostičar objavio kad možemo očekivati snijeg u Zagorju
U osnovnoj školi u središnjoj Hrvatskoj pronašli popis za odstrel s imenima djece
Popularni trgovački lanac: 'Ne koristite ovaj proizvod, vratite ga, vraćamo novac'
Nova velika akcija Uskoka zbog droge, uhićeni sin predsjednice suda i odvjetnica
Vjekoslavu Kranjčecu novi mandat na čelu DVD-a Krapina
Požar u kuhinji kuće u Zagorju. Vatrogasci brzo reagirali
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Zabok traži pobjedu protiv Alkara
Četiri nesreće u Zagorju u 24 sata. Dvije osobe ozlijeđene, jedna teže
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
