Obitelj Čehko dobila šesto dijete
Župan Željko Kolar posjetio je majku i novorođenče te im uz čestitke uručio prigodni paket Ljekarni Krapinsko-zagorske županije
Župan Željko Kolar je u petak u Općoj bolnici Zabok i bolnici hrvatskih veterana posjetio Vesnu Čehko iz Gornje Stubice, koja je rodila šesto dijete.
Župan Željko Kolar posjetio je majku i novorođenče te im uz čestitke uručio prigodni paket Ljekarni Krapinsko-zagorske županije. Obitelj Čehko ima i pravo na jednokratnu novčanu potporu za obitelji s troje i više djece, odnosno 3.000 kuna koliko prema Pravilniku iznosi potpora za rođenje šestog djeteta. Županu su se u posjeti pridružili zamjenica pročelnice županijskog upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb, udruge i mlade Miljenka Mužar Sertić te voditelj Odjela ginekologije i porodništva OB Zabok Rajko Fureš zajedno s više drugih djelatnika bolnice.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Čokoladna glazura koja se ne raspukne pri rezanju: Samo jedna žlica ovog sastojka daje savršen sjaj
Nema brašna, a juha bogata i gusta: Kuhari u vrelu vodu dodaju 1 namirnicu koja mijenja svaku zapršku!
TUŽNA VIJEST: Preminuo osnivač i dugogodišnji predsjednik zagorskog Oldtimer kluba
Tjedni horoskop od 16. do 23. ožujka: Mlad Mjesec u Ribama otvara novo poglavlje za tri znaka
Pijani 28-godišnjak uzrokovao prometnu: Četiri osobe završile u OB Zabok
[FOTO] Održana 24. smotra malih vokalnih sastava KZŽ
Karlo Baša iz Začretja osvajač je Svjetskog kupa u kickboxingu
U Zagorju uhićen mladi muškarac. Doznaju se detalji
Pobjeda i poraz Zaboka, dva poraza Stubice
Nevjerojatan bijeg iz zatvora: Sumnja se da mu je pomogao tinejdžer, cijeli slučaj pun misterija
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
