Članovi Atletskog kluba Rudolf Perešin nastupili na utrci Zagreb LOVE RUN
Članovi Atletskog kluba Rudolf Perešin nastupili su jučer na utrci na 5 km pod nazivom Zagreb LOVE RUN.
Sistem utrke je napravljen kao natjecanje parova u 3 kategorije: muška, ženska i muško - ženska! Za ukupan plasman zbrajala su se vremena oba člana koji su činili jednu ekipu.
U kategoriji muških članova 3. mjesto osvojili su Škvorc Nikola i Čorko Neven, a u muško ženskoj kategoriji Dinjar Suzana i Dražen osvojili su također 3 mjesto od 43 para. Frano Duspara bio je 23 od muških natjecatelja a ukupno je nastupilo 178 natjecatelja. <
Trener Dražen Dinjar je zadovoljan rezultatima. "Sa 3 osobna rekorda okrećemo se utrci na 3 km u Andraševcu koja se održava sljedeći vikend" - istaknuo je Dinjar.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Završen prvi vikend malonogometnog turnira Zagorska zipka
[FOTO] Glazbena diva Radojka Šverko nastupila u Donjoj Stubici i oduševila!
Odigrano je 3. kolo mini nogometne lige 'Terme Jezerčica – Gupčev kraj'
Borna Bakran je prvak Krapinsko-zagorske županije u kuglanju
Detalji užasa u Bedekovčini: Muž ju ubio na rođendanu. Oglasila se policija i Zavod za socijalni rad
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
