[VIDEO] Mjuzikl 'Zeleno blago' i u vašem domu
Sad imate priliku u ograničenom vremenskom razdoblju kad svi moramo biti doma pogledati cijeli show snimljen 5.10.2014. na generalnoj probi u HNK Varaždin
Zeleno blago osvojilo je naša srca prije 6 godina i obaralo rekorde posjećenosti. Sad imate priliku u ograničenom vremenskom razdoblju kad svi moramo biti doma pogledati cijeli show snimljen 5.10.2014. na generalnoj probi u HNK Varaždin. Uživajte i shareajte.
O kvaliteti mjuzikla govore sve rasprodane izvedbe u Festivalskoj dvorani na premijeri i pretpremijeri 6. i 7. listopada 2013. Nastavila su gostovanja u Mariji Bistrici, GK Komediji, ljetnoj pozornici Bundek, HNK Varaždin. Produkcija mjuzikla je dosad ne viđena u Zagorju, s više od 25 plesača i pjevača i još 20 ljudi u timu, koji se brinu da se ovako veliki projekt odvija bez grešaka. Specifičnost mjuzikla je ta da bend izvodi glazbu živo kroz cijeli mjuzikl, te da se rasvjeta, razglas i scenografija prevozi u tri kamiona.
Riječ je o prvom mjuziklu o Zagorju, koji donosi pet povijesnih priča o Hrvatskom zagorju prikazanih na moderan način kroz glazbu i glumu. Mjuzikl je povijesnog karaktera, a pet priča koje govore o Zagorju su: Krapinski pračovjek, Veronika Desinićka, Matija Gubec, Ljudevit Gaj te zagorske toplice. Sve je povezano putovanjem vlakom kroz priče u kojem su dvoje djece i djed.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kreće pravo ljeto: Stvara se grčko slovo omega, meteorolozi izdali upozorenje
Onkolozi: Izbjegavajte jednu jutarnju naviku koja povećava rizik od raka
[FOTO] Nesvakidašnja nesreća u Zagorju: žena odvezena u OB Zabok, doznajemo detalje
Nova tragedija: Jedna osoba poginula u sudaru tri vozila
Vikend pred nama: Kome se smiješi ljetna sreća, a tko mora biti oprezan?
Do daljnjeg zatvoreno reciklažno dvorište u Donjoj Batini
Kino na otvorenom u Radoboju
Bivši ministar ozlijeđen u prometnoj nesreći: Policija objavila detalje
UPOZORENJE: Povlači se kruh s polica trgovina, provjerite jeste li ga kupili
Započeli radovi na rekonstrukciji nogometnog igrališta u Konjščini
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
Što vaš dom radi svaki dan, a vi to rijetko primjećujete
Opsjedaju vrtove, voćnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
Ne propustite prvo izdanje sajma zdravo! Rijeka
