[FOTO I VIDEO] Krapinčanka Dina Leško pobjednica je jubilarne 25. Oronote
19 – godišnja Dina je stručni žiri osvojila svojim interpretacijama pjesama ''Dio tebe'' i ''Rolling in the deep'', dok je publika najviše glasova dala Maji Piljek iz Svetog Križa Začretja
Pobjednica 25. Oronote, koja je jučer održana u oroslavskom Domu kulture, je 19 – godišnja Dina Leško iz Krapine koja je, prema ocjenama žirija, za svoje interpretacije pjesama ''Dio tebe'' i ''Rolling in the deep'', prikupila najviše bodova.
Publici se pak najviše dopala 17 – godišnja Maja Piljek iz Svetog Križa Začretja, koja je pjevala pjesme ''Samo simpatija'' i ''Zar je voljeti grijeh''. Prema glasovima publike, na drugom se mjestu našla Rebeka Jill Horenec iz Kutine, dok je prema ocjenama žirija drugo mjesto osvojila Lana Kleflin iz Lobora, a treće Natalija Zrinski iz Brezničkog Huma. Stručni žiri činili su Ivica Šipek, Jurica Vugrek i Valentino Žlabur, a pobjednica, Krapinčanka Dina, kao nagradu je osvojila snimanje pjesme u renomiranom glazbenom studiju u Oroslavju, gdje su snimale i brojne naše poznate estradne zvijezde.
Jedan od najdugovječnijih festivala amatera i našoj županiji, ''Oronota'', tako je proslavio čak 25 godina održavanja, s ciljem promoviranja i afirmiranja mladih pjevačkih amatera s područja naše županije, ali i šire.
Ove je godine sudjelovalo pet natjecateljica. Natjecanje je, u revijalnom tonu, otvorila prošlogodišnja pobjednica Dora Vuraić iz Varaždina, a sve je sudionice pratio EX band.
FOTOGALERIJU S DOGAĐANJA POGLEDAJTE NA LINKU ISPOD:
Prethodni članak
Sljedeći članak
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Teška nesreća u Zagorju: Kamion udario u ogradu i prevrnuo se na krov, vozač prevezen u OB Zabok
Netko je u Hrvatskoj upravo osvojio više od 100 tisuća eura, evo kamo ide novac!
NESREĆA U ZAGORJU: Automobil se zapalio nakon sudara, tri osobe ozlijeđene
Prognostičar najavio kad opet stižu pljuskovi u Zagorje
Do kraja tjedna ništa neće biti isto: Astrolozi otkrili kome stižu novac, ljubav i veliki životni zaokret
Viša medicinska sestra iz Bedekovčine, Đurđica, u Beču kazivala svoje kajkavske stihove
Novi detalji užasa: Na terasi obiteljske kuće ubio mladića koji mu je dostavio hranu
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
