Rano vodstvo Stubice, ali ipak samo bod

4. NL – središte 11. kolo: Stubica – Zagreb 1:1

U 11. kolu 4. NL središte Stubica je dočekala Zagreb. Bila je to prava poslastica za nastavak odlične sezone za Stubicu, koja je u utakmicu ušla sa 17 bodova i praktički krenula u derbi, jer je Zagreb pred utakmicu imao dva boda više. Odličan početak domaćini su vrlo brzo, u 5. minuti okrunili vodstvom. Koletić je ukrao loptu Vinčiću, preko Strabića lopta je došla do Roberta Glavača, koji pogađa za 1:0. No, već u 13. minuti iz dvojbenog prekršaja na 20-tak metara malo s lijeve strane Medić je izjednačio. U nastavku uz sav trud Stubica nije uspjela ponoviti početak utakmice, pa smo vidjeli tvrdu utakmicu, sa više udaraca gostiju, kao i dvije sporne situacije. Obje su ekipe naime po jednom tražile kazneni udarac, a R. Glavač je u okršaju u kaznenom prostoru ostao i bez zuba. No ni jedni ni drugi nisu zabili u nastavku pa je utakmica završila 1:1.