Nakon Zlatara, Spar stiže i u Donju Stubicu
Kako je najavio gradonačelnik Nikola Gospočić, supermarket će se otvoriti u prvoj polovici iduće godine
Početkom iduće godine, Stubičanci će u svom gradu dobiti novi supermarket. Naime, u Donju Stubicu dolazi SPAR supermarket.
Iako se već dugo šuškalo o tome i već su neko vrijeme vidljivi radovi na parceli gdje će se supermarket izgraditi, sada je vijest službeno objavio i Grad Donja Stubica. – Sada kada je sve dogovoreno, potpisani svi ugovori, s ponosom možemo najaviti novi SPAR supermarket u Donjoj Stubici. Nova radna mjesta, dobrodošla konkurencija u korist naših potrošača – kaže gradonačelnik Donje Stubice Nikola Gospočić te zahvaljuje cijeloj ekipi SPARA koja s Gradom surađuje još od rujna 2020. godine.
Radovi su u tijeku, a najavljeno je kako će se novi supermarket otvoriti u prvoj polovici 2022. godine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nije sol: Led sa stepenica nestaje za čas uz 1 jeftin sastojak koji imate u kući
Krao gorivo mjesecima: Varao benzinske postaje, šteta skoro 4.000 eura
Mukama je konačno kraj – ova 3 znaka horoskopa konačno ulaze u dugi period sreće i izobilja
Zbog produžnog kabela zapalila se kuća u Zagorju
Plenković: 'Standard građana je bolji jer plaće rastu brže od cijena'
Napadnut i teško ozlijeđen strani državljanin. Drugi je uhićen
U prehrambenom proizvodu iz Ukrajine otkrivene kemikalije štetne za zdravlje ljudi
Stiže nešto puno gore i opasnije od snijega, DHMZ poslao upozorenje
Od karata do edukacija: Evo kako 'Zlatni istok Zagorja' jača kontinentalni turizam
Ne treba vam iskustvo: Evo kako se možete uključiti u veliko zimsko prebrojavanje ptica
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
