Evo dobitnika ulaznica za 'Pokopaj me nježno' i 'Skuština' Kerekesh teatra u Donjoj Stubici
Izvučene dobitnike molimo da nam se što prije jave u inbox portala Zagorje.com s točnom adresom i brojem telefona kako bi ih mogli kontaktirati
Kao što vam je vjerrojatno poznato, Kerekesh teatar i za sljedeće dvije predstave u sklopu 3. Ljeta u Donjoj Stubici, u suradnji s našim portalom Zagorje.com daruje s dva puta po dvije ulaznice za svaku od nadolazećih predstava. Obje su urnebesne komedije, a prva će se u Termama Jezerčica moći vidjeti 18. srpnja. Riječ je o komediji ‘Pokopaj me nježno’ Kerekesh Teatra u režiji Ljubomira Kerekeša koja se bavi deficitarnim zanimanjem – grobarima. Za tu su predstavu dvije ulaznice dobili Renata Posavec i Ivica Jelena Fister.
Bit će zabavno i 25. srpnja kada je na programu komedija ‘Skupština’. To je kajkavska satirična komedija u režiji Ljubomira Kerekeša smještena u selo Črevo, u kojem postoji Seoski odbor koji zasjeda jednom godišnje kako bi donio važne odluke za zajednicu. Za tu predstavu Kerekesh teatar daruje po dvije ulaznice koje će dobiti Senči Senči i Josipa Piljek.
Čestitamo i uživajte!
Izvučene dobitnike molimo da nam se što prije jave u inbox portala Zagorje.com s točnom adresom i brojem telefona kako bi ih mogli kontaktirati.
Za sve ostale ulaznice su u prodaji u Turističkoj zajednici područja Donja Stubica i Gornja Stubica, POU Donja Stubica, Punkt Beer House, na ulazu u Terme Jezerčica te online u sustavu Entrio.hr na linku http://bit.ly/entrioljetoustubici. Moći će se kupiti i na dan predstave od 19:00 sati na ulazu u Terme Jezerčica. Cijena ulaznice iznosi 40 kuna, dok je cijena online ulaznica 50 kuna. Sve predstave počinju u 21:00 sat.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Radnik Elektre otkrio trik: “Računi za struju smanjit će vam se drastično”
Uhićena djelatnica HRT-a: U 8 ujutro mrtva pijana došla na posao i napravila kaos na parkiralištu
Ako bacate plaćene račune, ova greška bi vas mogla skupo stajati
Novi stanovnik kuće! Justus Reid udomio je mačku: 'Došetala je iz šume...'
HOROR: Pijani otac (58) zapalio sina (25), spasila ga hrabra majka
Hat-trick Muniza za pobjedu Stubice u derbiju i proboj na vrh ljestvice
Šest ekipa u dva boda
Preminuo je legendarni Zlatko Varga
[FOTO] Uhićen 60 – godišnjak: Na polju iza kuće uzgajao marihuanu
Upravo završio uzbudljivi zagorski derbi. Evo detalja
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
