Premijerno će biti predstavljena zbirka bajki ''Petrin potok''
Od 17 do 20 sati bit će i happy hour, besplatno učlanjenje za sve građane na rok god godinu dana i oprost zakasnine
Gradska knjižnica Oroslavje uključila se u obilježavanje Noći knjige te je na ovogodišnju temu omiljenih likova i junaka iz svijeta knjige i stripa pripremili zanimljiv program u utorak 23. travnja.
Održat će se radionica crtanja stripova od 17 do 18 sati na kojoj će polaznici, uz nagrađivane strip crtače Valentinu Briški i Frana Strukana, izraditi strip od nekoliko sličica i naučiti nešto više o ovom likovno - književnom obliku umjetnosti. Nakon što radionica završi, bit će postavljena i zajednička izložba radova na dječjem odjelu. Radionica je namijenjena djeci i mladima, kao i svim ljubiteljima stripa.
Također od 17 sati, pa sve do 22 sata na odjelu za odrasle bit će postavljena izložba svih poznatijih stripova i strip junaka uz koje su mnogi odrasli, a koje možete naći i posuditi u oroslavskoj knjižnici.
Od 20 do 22 sata premijerno će biti predstavljena zbirka bajki "Petrin potok", nove knjige autorice Gordane Vlašić. Ulomke iz knjige čitat će profesorica Barica Gradiški, Martina Mirt - Ordanić i Franjo Ordanić. Nastupit će i mlada violinistica Doris Tkalčević. Susret je namijenjen svim dobnim skupinama, a nakon službenog dijela programa slijedi druženje s autoricom uz domjenak.
Od 17 do 20 sati bit će i happy hour, besplatno učlanjenje za sve građane na rok god godinu dana i oprost zakasnine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Uskoro nestaje struje u nekoliko mjesta KZŽ.
Završen prvi vikend malonogometnog turnira Zagorska zipka
[FOTO] Glazbena diva Radojka Šverko nastupila u Donjoj Stubici i oduševila!
Odigrano je 3. kolo mini nogometne lige 'Terme Jezerčica – Gupčev kraj'
Borna Bakran je prvak Krapinsko-zagorske županije u kuglanju
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
