Antunu Presečkom nagrada za životno djelo
Nagradu je dodijelilo Hrvatsko udruženje menadžera i poduzetnika.
Na konferenciji za novinare održanoj u Hotelu Westin Zagreb, proglašeno je 16 ovogodišnjih dobitnika nagrade Menadžer godine u 9 kategorija koje dodijeljuje CROMA (Hrvatsko udruženje menadžera i poduzetnika.
U kategoriji 'Nagrada za životno djelo' nagradu je dobio Antun Presečki, vlasnik vlasnik i prokurist tvrtke Presečki Grupa d.o.o. iz Krapine. Presečki je nagradu dobio uz Dragutina Kranjčec, vlasnik i prokurist tvrtke TTI d.o.o. iz Varaždinskih Toplica.
Antun Presečki rodom je iz Petrovskog kod Krapine. Njegova poduzetnička priča započela je 1990. godine kada je osnovao današnji Presečki d.o.o. Presečki otada vrlo brzo širi svoje poslovanje, a njegova grupacija ima preko 300 autobusa, putničku agenciju, stanicu za tehnički pregled, restoran i pekarnicu.
Presečki je i suosnivač Veleučilišta Hrvatsko zagorje Krapina, a u Krapini je u rujnu ove godine otvorio Muzej oldtimera.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
FOTO: 'Štrajenje' kao dobrodošlica za novorođenu bebu
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
Kad će rotor na najopasnije raskrižje u Zagorju? Evo što kažu Hrvatske ceste
Njihova je ljubav vječna! Ovi parovi horoskopskih znakova stvoreni su za cijeli život!
Bog ih nikad ne zaboravlja: 2 znaka kojima sudbina stalno šalje čuda, sreću i zaštitu
[FOTO] Pogledajte kako je policija s dronovima danas lovila vozače u prekršaju
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
