11. sajamska priredba Proizvodi Hrvatskog sela
Pozivamo sve zainteresirane poljoprivredne proizvođače, udruge, zadruge i tradicijske obrte da svoje prijave dostave najkasnije do 15.3.2012. godine. Prijave se primaju na e-mail:[email protected] ili direktno putem web stranice: www.phs.hr
11. sajam PROIZVODI HRVATSKOG SELA sastoji se od više povezanih događaja. To su promotivno-prodajne izložbe hrane, pića, rukotvorina i suvenira, posebno atraktivna 6. izložba hrvatskih pasmina domaćih životinja, Bambino kup, ocjenjivanje izloženih proizvoda te pripremanje i kušanje hrvatskih tradicionalnih jela. Ove godine novitet je izložba tradicionalnih slastica Slatka Hrvatska.
Svrha ove priredbe je povećanje konkurentnosti proizvoda hrvatskog sela i povećanje osjetljivosti društva za probleme hrvatskog sela.
Temeljni ciljevi ove priredbe su promocija i prodaja proizvoda hrvatskog sela, te opskrba potrošača s visoko kvalitetnim poljoprivredno-prehrambenim proizvodima do kojih teže dolaze. Također pomoć u očuvanju kulture i tradicije hrvatskog sela.
S ciljem povećanja konkurentnosti i promocije proizvoda Hrvatskog zagorja Krapinsko-zagorska županija i ove godine će se uključiti u priredbu PROIZVODI HRVATSKOG SELA, te će samim tim osigurati izložbeno-prodajni prostor i sve ostale tehničke preduvjete za prezentaciju i prodaju proizvoda za sve izlagače s područja Krapinsko-zagorske županije.
Pozivamo sve zainteresirane poljoprivredne proizvođače, udruge, zadruge i tradicijske obrte da svoje prijave dostave najkasnije do 15.3.2012. godine. Prijave se primaju na e-mail:[email protected] ili direktno putem web stranice: www.phs.hr .
Na web stranici nalazi se ugovor koji se treba poslati na gore navedenu e-mail adresu, na fax: 01/2923-145 ili poštom na adresu: Agrarno savjetovanje d.o.o., Dotoršćinska 16, 10000 Zagreb. Za dodatne informacije nazovite 049/329-049 ili pošaljite upit na e-mail: [email protected]
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Završen prvi vikend malonogometnog turnira Zagorska zipka
[FOTO] Glazbena diva Radojka Šverko nastupila u Donjoj Stubici i oduševila!
Odigrano je 3. kolo mini nogometne lige 'Terme Jezerčica – Gupčev kraj'
Borna Bakran je prvak Krapinsko-zagorske županije u kuglanju
Detalji užasa u Bedekovčini: Muž ju ubio na rođendanu. Oglasila se policija i Zavod za socijalni rad
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
