Uhićenje u Zagorju! Policija upravo objavila detalje
Jučer, 10. srpnja oko 21 sat prilikom nadzora prometa policijski službenici su u Kumrovcu zaustavili 34-godišnjeg vozača osobnog vozila. Nadzorom vozača utvrđeno je kako je upravljao vozilom pod utjecajem alkohola od 2,33 promila.
Policijski službenici su uhitili 34-godišnjaka, doveli u službene prostorije policije te su protiv njega podnijeli optužni prijedlog zbog počinjenog prekršaja iz čl. 199., Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Danas, 11. srpnja oko 13 sati, 34-godišnjak je doveden na Općinski sud s optužnim prijedlogom gdje mu je sud rješenjem odredio novčanu kazna od 1.300,00 eura i zaštitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.
''Ovim putem ponovno apeliramo na sve vozače da nakon konzumacije alkoholnih pića ne upravljaju vozilima u prometu.'' – piše policija.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Bježe kao lude od ovog mirisa: Jedna sitnica zauvijek tjera zmije iz dvorišta
Hladna fronta stiže u Hrvatsku: Nakon 33 °C slijede pljuskovi, grmljavina i nagla promjena vremena
Velike promjene: Stižu nova pravila kod tehničkog pregleda, a zbog jedne novosti, mogli biste lako pasti
Strava u obiteljskoj kući: žena pokušala ubiti muškarca, oštrim predmetom ozlijedila ga u predjelu glave
Rekorderi po rastu broja novorođenih u RH: U Zagorju u 6 mjeseci ove godine rođena 521 beba
Prometna nesreća: Motociklist (24) teško ozlijeđen
Hoće li biti pljuskova u Zagorju, otkriva Božarov
FOTO: Ovo je zagorska predstavnica na izboru za najuzorniju hrvatsku seosku ženu
HEP: Uskoro bez struje ostaju brojna mjesta u Zagorju
Premijer Plenković danas dolazi u Zagorje: Evo što je povod njegova dolaska
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
