TUŽAN EPILOG: Pronađeno tijelo 38-godišnjaka koji je skočio s mosta u Dravu
Foto: PU međimurska
Nakon intenzivne potrage za 38-godišnjim muškarcem koji je skočio s mosta u Dravu našli su njegovo tijelo, prenosi Net.hr.
Interventa međimurska policija pronašla je tijelo kod kućice na vodi u Donjoj Dubravi na dubini oko dva metra i to 3,5 kilometra od mosta s kojeg se dogodio skok javljaju iz HGSS-a.
U potrazi su koristili i dron.
Podsjetimo, pet osoba skočilo je u nedjelju u rijeku Dravu s Vidovskog mosta, no samo četiri su isplivale na obalu. Odmah je krenula intenzivna potraga u koju su se uključili vatrogasci, policija i HGSS.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Upravo upaljeni generatori: Prijeti nam noćna tuča
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
[FOTO] Duž pruge planulo nekoliko požara; Uzrok je iskrenje vlaka?
Oteo oružje zaštitaru pa pobjegao: Policija ga pronašla mrtvog u vozilu
Mnogima omiljeni proizvod povlači se iz trgovina: Pronađena opasna bakterija
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
