Pijan sletio s ceste. Auto planuo, a požar zahvatio šumu - Evo kako je kažnjen
Foto: Vatrogasci - 193/Facebook/Screenshot
Policija je objavila detalje nesreće koja se noćas oko 2:40 dogodila na državnoj cesti DC-106 kod mjesta Šimuni.
Prema policijskom izvješću, 24-godišnji državljanin Italije vozio je automobil talijanskih registarskih oznaka iz smjera Paga prema Novalji te je, zbog neprilagođene brzine uvjetima na cesti, izgubio kontrolu nad vozilom, sletio izvan kolnika i izazvao zapaljenje automobila. Vozilo je u potpunosti izgorjelo, a vatra se proširila na okolno raslinje i borovu šumu, prenosi Index.
U nesreći je nastala materijalna šteta. Policija navodi da je vozaču alkotestiranjem izmjerena koncentracija alkohola od 1.67 g/kg. Uhićen je i zadržan u policijskim prostorijama do prestanka djelovanja alkohola. Požar su ugasili vatrogasci JVP Pag, a promet tom dionicom bio je zatvoren od 3:05 do 4:35 te se odvijao obilaznim pravcima.
Nakon prekršajne obrade, vozač je priveden na Prekršajni odjel Općinskog suda u Zadru. Policija je protiv njega podnijela optužni prijedlog u kojem je traženo zadržavanje, novčana kazna od 1320 eura i zabrana korištenja strane vozačke dozvole u Hrvatskoj na tri mjeseca.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Direktorica zagorske tvrtke napravila štetu od 425 tisuća €, na sebe potrošila više 325.000 €
Kako napraviti vatreno crvene pisanice? Potrebne su vam samo 2 namirnice iz kuhinje!
Amerikanac iz Zagorja objavio potresne vijesti: 'Sve je izgorjelo u požaru'
Nevrijeme u Zagorju nosi i krovove. Stručne službe na terenu
Na mjesnom groblju u Maču sahranjen Radek Brodarec: 'Tvoje Zagorje tvojim je odlaskom utihnulo na najtužniji način'
I danas radovi u Zagorju: Evo gdje uskoro nestaje struje
Održana komemoracija u čast Radeku Brodarcu: 'Bio je poseban čovjek'
Vakula otkrio kad će se vrijeme smiriti: 'Nemojmo putovati ni na sjever ni na jug'
Sudbonosni datum stiže: Ove znakove od 3. travnja očekuje neočekivan novac i ogroman životni uspjeh!
Nesreća u željezničkom prometu zbog nevremena: Vlak iskočio, ima ozlijeđenih
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
