Teška nesreća: Vozač (82) naletio na pješakinju (88) na zebri
Jučer oko podneva u Koprivnici u Križevačkoj ulici 82-godišnji vozač naletio je na obilježenom pješačkom prijelazu na 88-godišnju pješakinju.
- Došlo je do udara vozila u pješakinju, koja je pala na kolnik i zadobila ozljede. Kvalifikacija ozljeda će biti poznata po zaprimanju liječničke dokumentacije. Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje - naveli su u koprivničkoj Policijskoj upravi.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nova tragedija u Zagorju: Jedna osoba smrtno stradala
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
LIJEPA VIJEST: U OB Zabok rođena 21 beba, ovo su njihove majke
Toplinski val dolazi svome kraju: Evo gdje će biti kiše i pljuskova
Jurnjava: Kroz Veleškovec 117 km/h, a kroz Dubrovčan 134 km/h
[FOTOGALERIJA] Oroslavje slavi svoj dan: ‘Pred nama je još puno posla. Obećavam samo jedno – delali bumo’
Kao da se nebo otvorilo: 3 znaka ovog vikenda ostavljaju brige iza sebe i dočekuju sretnije dane
NK INKOP Poznanovec slavi 50 rođendan uz tradicionalni, nogometni turnir
Hitna intervencija: Muškarac pronađen ozlijeđen u parku, policija istražuje što se dogodilo
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
