Štef pijan za volanom: Zakaj sam pil? Cura me ostavila i kupil sam novi auto
Štef iz okolice Varaždina osuđen je zbog vožnje u pijanom stanju. Kako se doznaje, doista je bio jako pijan.
Prema ovotjednoj presudi, on je potkraj siječnjja ove godine u 22.40 sati u Topličkoj ulici 119 u mjestu Gornji Kneginec upravljao osobnim automobilom pod utjecajem alkohola od čak dva promila. Prometna policija Varaždin tražila je za njega 1400 eura kazne i 12 mjeseci zabrane vožnje, piše Danica.
Štef (29) branio se kako se sve dogodilo neplanirano jer on te noći zapravo nije trebao voziti.
“Tog dana našao sam se s prijateljima u kafiću da ih počastim jer sam kupio novi auto. A druga stvar, prekinuo sam vezu s djevojkom pa je i to razlog da smo si malo više spili. Ja nisam trebao voziti doma taj dan, već me je trebao odvesti prijatelj.
Ali, on je otišao nešto riješiti i nije se vratio po mene. Kako je kafić skoro zatvarao i tjerali su nas van, a prijatelj se nije pojavio, odlučio sam voziti. I onda su me policajci zaustavili”, branio se Štef na sudu.
Sutkinja je na koncu ponešto ublažila prekršajni nalog policije pa ga je kaznila s 900 eura, 26 eura troškova i četiri mjeseca zabrane vožnje. Presuda je nepravomoćna i može se na nju žaliti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ženu iz Zagorja nazvao nepoznati lik. Ona i suprug doživjeli šok i pozvali policiju
UPRAVO: Auto završio na krovu kod robne kuće u Zagorju
Ovo su nova pravila za plaćanje dopunskog zdravstvenog osiguranja
Netko je na Eurojackpotu dobio više od 23 milijuna eura, zna se kamo ide lova
NESREĆA U ZAGORJU: Policijsko vozilo sletjelo s ceste, očevid u tijeku
Sudbina je izabrala jedan znak horoskopa - čeka ih neviđen uspjeh do kraja godine
Dodijeljene nagrade najboljim krapinskim sportašima: Krapina se poklonila Željku Rumbaku
‘Ubojica cijena’ otvara prve trgovine Hrvatskoj. Dvije će biti i u Zagorju - za početak
Umirovljenicima ovaj mjesec stiže trajni godišnji dodatak, evo što sve trebaju znati
Strašna tragedija: Poginuo radnik, navodno ga je kolega udario vozilom
Hranjenje ptica zimi
Black Friday u Vacomu: visoki popusti i red na blagajni!
Najljepši dar za vaš dom – svjež i zdrav zrak bez vlage i plijesni! Iskoristite posebnu akciju i ostvarite 40% popusta!
Zašto je Donja Stubica novo poželjno mjesto za život?
Black Friday: Uhvatite najbolje popuste
