Policija u Stubici uhitila vozača i odvela ga na sud. Odmah poslan u zatvor na 12 dana
U srijedu, 5. srpnja oko 22,30 sati, u Gornjoj Stubici tijekom nadzora prometa policijski službenici zaustavili su 34-godišnjeg vozača osobnog vozila koji je bio pod vidnim utjecajem alkohola. Vozač je odbio alkotestiranje, a za vrijeme provođenja nadzora je omalovažavao i vrijeđao policijske službenike, priopćila je PU krapinsko - zagorska.
Vozač, 34-godišnjak, je uhićen i protiv njega je podnesen optužni prijedlog zbog počinjenih prekršaja iz čl. 282., Zakona o sigurnosti prometa na cestama te čl. 17., Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.
Odmah u četvrtak, dakle jučer oko 11 sati, 34-godišnji vozač doveden je na Općinski sud u Zlataru gdje mu je izrečena novčana kazna od 1320,00 eura i kazna zatvora u trajanju od 12 dana te je predan u Zatvor u Zagreb.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nije sol: Led sa stepenica nestaje za čas uz 1 jeftin sastojak koji imate u kući
Krao gorivo mjesecima: Varao benzinske postaje, šteta skoro 4.000 eura
Zbog produžnog kabela zapalila se kuća u Zagorju
KOJI ŠOK: Božarov najavio što nas još čeka danas i sutra u Zagorju
Apsurd u Općini: Djelatnicu poslali da sama lopatom čisti 1,2 kilometra staze
Stižu debeli minusi, ponegdje -15. Meteorologinja upozorila: 'U petak je na redu jedna opasna pojava...'
Izbio požar na OPG-u: Gori štala, doznaju se detalji
Kakav uspjeh! Zagorec Bruno dobio iznimnu nagradu iz Abu Dhabija
[FOTO] Zapeli na zatvorenoj magistrali: HGSS zbog leda evakuirao obitelj s troje djece
Drama kod privođenja: Umirovljenik vrijeđao policajce - 'Vi dva idioti, glupi majmuni, je*at ću vam mater!'
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
