[FOTO] Teška nesreća: Vatrogasci izvlačili ozlijeđene iz smrskanog auta
Morali su rezati auto
Foto: JVP Osijek
Tri osobe ozlijeđene su u slijetanju i prevrtanju automobila na cesti između Osijeka i Tenje u petak oko 2 ujutro, a na intervenciju su morali i osječki vatrogasci, koji su izvlačili unesrećene iz uništenog vozila.
Auto, koji je sletio u kanal, potpuno je uništen, a kako bi iščupali troje ozlijeđenih, osječki vatrogasci morali su rezati auto.
Vozačica (19) nije prilagodila brzinu stanju na cesti, uslijed čega je prešla u suprotnu traku i sletjela s ceste.
Auto je udario u betonski temelj. Alkotestirali su vozačicu, koja nije bila pod utjecajem alkohola i bila je vezana, potvrdila je osječko-baranjska policija za Glas Slavonije.
U autu su bili putnici (22 i 23), a svi troje su ozlijeđeni i srećom su zadobili samo lake ozljede. Liječničku pomoć pružili su im u KBC-u Osijek.
Protiv 19-godišnjakinje slijede prijave zbog počinjenih prekršaja iz zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Kako je karoserija automobila od prevrtanja i udara u betonsko postolje bila potpuno uništena i deformirana, vatrogasci su rezanjem vrata i metalnih dijelova dolazili do ozlijeđenih. i spasili ih. Promet je za vrijeme izvlačenja bio prekinut.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Potres zatresao Hrvatsku: Zabilježeno podrhtavanje tla, oglasila se Seizmološka služba
Uhićeni poznati direktor i njegova supruga
Pekari u tijesto za krafne uvijek dodaju žlicu ovoga: Zato su mekane, šupljikave i nisu previše masne
DORH pokrenuo istragu: Iz vrtića nestalo gotovo 140.000 eura
Novo uhićenje u Zagorju. Policija objavila detalje
Unutar 3 sata u Zagorju dvije vozačice skrivile iste nesreće: Dvije osobe završile u OB Zabok
Djevojka u Zagorju ispala iz traktorske prikolice, helikopter je odvezao u KBC Zagreb
Opet stižu grmljavinski pljuskovi i sjeverni vjetar, temperature u padu
HEP objavio koja mjesta u Zagorju danas ostaju bez struje
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
