Prethodni članak
Sljedeći članak

[FOTO] Maloljetnik zatečen s više od 10 kilograma marihuane

Zaplijenjena je i veća količina speeda


Foto: MUP

 

Policija je na splitskom području u dva odvojena slučaja zaplijenila veću količinu marihuane i speeda te spriječila daljnju distribuciju droge.

Tijekom kriminalističkog istraživanja nad maloljetnom osobom, splitska policija je zaplijenila više od 10 kilograma marihuane. Točnije, riječ je o 10.932 grama te je pronađena i oprema za daljnju preprodaju. Time je, ističu iz policije, spriječena daljnja proizvodnja i distribucija droge.

U drugom slučaju, policijski službenici su kod 43-godišnjeg muškarca pronašli 66,8 grama speeda i 34,7 grama marihuane. Dodatnom pretragom stana koji koristi, temeljem naloga suda, pronađeno je još 557,1 grama speeda te dvije precizne vage.

Obojica su, uz kaznenu prijavu za neovlaštenu proizvodnju i promet drogama, predani pritvorskom nadzorniku.

Još članaka iz "Crna kronika"

Facebook