Danas novi napad na strane radnike u Zagrebu! Jednog udario nogom, drugog šakom u glavu
Kako javlja zagrebačka policija, 20-godišnjak je u nedjelju rano ujutro, na ulici prišao skupini indijskih državljana te ih verbalno napao, a zatim jednog od njih, 25-godišnjaka, udario nogom u potkoljenicu, da bi potom drugog, 23-godišnjaka, udario šakom u lice te mu razbio dioptrijske naočale.
Dogodilo se to u nedjelju 19. ožujka oko 2.15 sati u Centru, u Ilici, a napadč ni nakon toga nije stao.
"Slijedeći ih u obližnji ugostiteljski objekt, u koji su se sklonili, ponovo ih je verbalno napao te 25-godišnjaka još jednom otvorenim dlanom udario u potiljak. Osumnjičeni je doveden u prostorije policije gdje je uhićen te je kriminalističko istraživanje u tijeku.", priopćila je policija.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Peto dijete u obitelji Petek
Detalji filmskog bijega: Prijetio bivšoj partnerici, bio u zatvoru pa pobjegao policajcima u lisicama
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
