Pavleki slavili u Bedekovčini

4. kolo 2. HRL U-13, skupina za poredak: Bedekovčina – Pavleki 13:14

Kadeti RK Bedekovčina nastavili su nakon tri tjedna ligu za poredak U 13 2. HRL. Naime, u 3. su kolu bili slobodni, a onda je uslijedila pauza za Uskrs. U 4. kolu Bedekovčina je dočekala Pavleke. Bila je to vrlo zanimljiva utakmica sa malim brojem golova, u kojoj su nakon početnih 0:1, domaćini poveli sa 3:1. No, do odmora Bedekovčina je nakon toga zabola samo dva gola pa Pavleki na poluvrijeme odlaze sa 5:9. U nastavku se činilo da gosti kontroliraju utakmicu, do same završnice održavali su barem tri gola razlika, o Bedekovčina se na koncu približila na samo gol, 13:14. No, više od toga nije išlo, pa je to bio i konačan rezultat utakmice. Pola golova, dakle sedam za Bedekovčinu postigao je Igor Klanjčić. Kod gostiju Luka Pećnik zabio je 10 golova. Na ljestvici Bedekovčina drži 3. mjesto sa 4 boda, no broj utakmica je nejednak. U 5. kolu Bedekovčina će gostovati kod Sloge SN.

RK BEDEKOVČINA – RK PAVLEKI 13:14 (5:9)